je tu este nejaka holka ktoru nevzrusuje ked ju chlap lize?

zdenka

Teda nemyslím,že je veľa báb,čo im to nerobí nič,ak jej to robí v rozkroku partner jazykom.Myslím,že je to ale dosť háklivá téma v každom vzťahu.Za seba môžem povedať len toľko,že v čase chodenia mi to môj partner sparvil možno 2x,bolo to na zbláznenie a viem,že mi to robí dobre,ak sa so mnou partner dole pohráva aj rukou.Ale po svadbe s tým istým partnerom sme tieto praktiky už nikdy nezaradili do náško života.Viem,že on ani netuší,že mne chýbajú,ale ja mu to nedokážem povedať.Pripadá mi to,akoby si kurva požiadala o pretiahnutie!Mal by na to sám prísť.....

kellysa

Vela chlapov si mysli, ze lizat zenu je hracka, ze staci uz len to, ze to robia jazykom. Lenze pritom je to cela veda. Takisto chlapom by sa nepacilo, keby baba robila fajku monotonne iba hore a dolu, hoci by to robila ustami. Treba v prvom rade sledovat reakcie, menit tempo, intenzitu, pridat kruzive pohyby, zapojit aj pery....skratka skusat, skusat a skusat. Ja si preto baby nemyslim, ze by bola chyba vo vas, lebo pre kazdu zarucene existuje technika, ktora rozpali a prinesie aj orgazmus. Len ju treba objavit. Skuste partnera nasmerovat, povedzte mu ako sa vam to paci, alebo ked urobi pohyb, alebo nahodi tempo, ktore vam vyhovuje, dajte to najavo. Oni na to sami nepridu :). Nemaju klitoris.

neuspokojena

škoda...ja som to este nikdy nezazila..mna nikdy moj manzel nedokazal oralne uspokojiť, ale najhorsie na tom je to,že moj manžel bol jediny ...takže neviem, či by ma niektorý iný uspokojil...:(

cody

download.cz.hellshare.com

tutok je jeden link ..je to maly dokumet,treba stiahnut, vola sa to ze jazykom v rozkroku a sak citajte :D
..no a naco chcete linky sak mame google a tam staci zadat co hladate a najde va tooolko veci :)) ..NEPOVIEM- nemyslel som zas ,ze nastudovat doslovne, myslel som ,ze pred prvym sexom mala teoreticka priprava nezaskodi ale iba len pomoze..:))

ajajajka

No ja som tak este nikdy nedosiahla orgazmus.. tiez som rozmyslala, ze kde moze byt chyba... Ale aspon ma tak pekne nazhavi a mozme inak pokracovat :). Ale je pravda, ze nie je to pre mna uplne tak uzasne ako niktore baby pisu..ako je to pekne, ale do tťoho uzasneho tam nieco chyba...