regulon

niekto

ja mam pocit ze vy ma urazate nie ze ma uraza kazdy ale to je jedno
link na badatela som uz hodne dlho nedal posielam link na ten clanok od gynekologicky co som ti spominal

niekto

severanka vidis a verim tomu ze take baby nevedia ake je hak svinstvo resp aka je pre nich nebezpecna a a aj kvoli nim som to som napisal

severanka

niekto: si moc vzťahovačný... perto máš pocit, že ťa každý uráža... ale tak, bodaj by ťa neurážal, keď všade kams a na tomto fóre pohnem, je tvoje menoa za tým link na badatela.sk... snažila som s ti normálne argumentovať už dávnejšie ale nič z toho... si tvrdohlavý a zaujatý

niekto

a este by ma zaujimalo preci namna utocite diskusne forum tak diskutujem argumentujem a nie urazm niekoho kto ma iny nazor ...

kika. ja nikoho nebuzerujem reagujem na vase prispevky tak ako vy reagujete na moje zatial som ale necital ziadny normalny argument preco je hak neskodna
iba urazky

CMu_Q thx za prispevok

severanka

kika: niekto rád prispieva do tém o ženských problémoch... to je proste dokonalý chlap, ktorý dokonale rozumie ženám... :D

severanka

niekto: veľmi rýchlo a veľmi ľahko ti odpoviem na tvoju otázku ako je možné, že žena z rizikovej skupiny užíva hak... Totiž, nie každá žena sa pred svojim gynekologom prizná so všetkými chorobami (svojimi a rodinnými), a tiež drvivá väčšina žien neprizná že fajčí... myslím, že v tejto otázke už neni oč om...

CMu_Q

severanka tu ma mas, ak neveris, ze existuje aj take dievca, ktore dodrzalo vsetko a aj napriek tomu sa na nu zvalili pekne nasledky! a mimochodom, po precitani pokynov co treba dodrziavat som sa snazila v maximalnej moznej miere to naplnit, lebo som vedela ze s HAK nie su srandy a tak som chcela riziko nej.zavaznych chorob eliminovat! a vidis, nepomohlo...

niekto

uskodit moze aj ked dorziavas pravidla
to je ten problem a otom ma presvedcujes resp. mi sa rozculujes ze s tebou nesuhlasim
uvedomujes si riziko ked nedodrziavas pravidla ale nie ze je to velka zataz aj ked pravidla dodrzujes a to je nazavisle od toho ci dostanes trombozu ,kvasinky alebo ti stoho nic nebude

mam na teba este jednu otazku ako je mozne ze zena ktora patri do rizikovej skupiny pouziva hak ???? ako jej to moze lekar predpisat ???

kika. ano je vela bab co fajci a nedodrziava pravidla ide o nevedomost
a to su prave baby ktorim posielam ten link aby uvedomili ze ze hak niesu cukriky