menstruacia - nazory

Príspevok v téme: menstruacia - nazory
tterezkaa

Ahojte!
Takze.. Mam velmi bolestivu menstruaciu a Panadol mi nezabera. Samozrejme ani nejake prostriedky typu horuca sprcha, termofor, alkohol alebo cvicenie. Citala som si nespocetne vela for a velke % bab s takymito problemami odporuca "kvapky Algifen". Rozhodla som sa teda, ze si ich aj ja zaobstaram. Myslite si, ze je to dobra volba? Nie je to az take strasne svinstvo? A.. Myslite si, ze mi to predaju v lekarni alebo je to len na lekarsky predpis? Napr. keby mi ich isiel kupit niekto dospely, ci neda sa? Nechcem uz takto trpiet a tento vikend ma prist, tak hned rano by mi ich kupili, aby som sa 1.mesiac netrapila. Prosim, vyjadrite svoj nazor. Dakujem.

janíča

algifen určite radšej ako tramabene,ten je velmi silný. neviem kolko maš rokov,ale pozor aj pri algifene na davkovanie.možno na prvíkrát by si si ho mala dat predpísat aby ti určili davkovanie. napr. ja beriem 25 krapiek,tak pozor na to. brufen ti može velmi podraždit žaludok,neodporučam

lucya

Ahoj, ja som mavala tiey velke bolesti, ale tak zacala som brat HAK a prestali...., ale ked som mala bolesti tak som jeden cas pravidelne cvicila kalanetiku ( nie iba pocas menstruacie) a prestali, resp. neboli take silne...., teraz som vysadila HAK ttak sa znova chystam cvicit...

leerka

mne uz tiez nic nezaberalo, ci uz panadol femina alebo ibuprofen....tak som si dala predpisat algifen kvapky, ktor mi do hodiny zabrali a mohla som normalne fungovat....aj teraz ich mam doma, avsak uz ich neuzivam, lebo maju strasne hnusnu chut a minule ma z toho napinalo.....a prezila som to aj bez nich neak.....a je to iba na predpis...a napr ked porovnam algifen kvapky a klasicke tabletky od nich algifen, atak sa mmi zdaju kvapky ucinnejsie....

tterezkaa

Este by ma zaujimalo. Pozna niekto liek Brufen? Prosim, napiste, ake s nim mate skusenosti a ci je dobre, ak ho zacnem uzivat. Dakujem.

tterezkaa

Lauricka, dakujem. Snad to bude dobrou volbou, hadam pomozu a nenarobia vela skody. Ty ich stale uzivas? Pomahaju?

lauricka

Odporucam aj ja kvapky Algifen. neviem, ake az silne mas bolesti, ale ja som bola pravidelne kazdu menstruaciu na pohotovosti, kde ma opichali injekciami. Poradili tieto kvapky. Myslim, ze nie su na predpis. Ak by si chcela skus este Novalgin - ten mi zo zaciatku tiez pomahal, alebo Tramabene ci Mabron. tie ti urcite pomozu, ale su LEN na predpis. Pozor! ziaden alkohol, ani kvapku!!!