ekozahrada

limetka007

agi, kedysi som aj aj zavárala ak blázon:-)) a potom som to všetko sťahovala z jedného bytu na druhý a z druhého na tretí atď:-)) teraz keď sme s malou sami dve sa nám to neoplatí...

agaven

slnko ako mozes vsetko zavatar adt jej si ako skrecok otvoris mas dzem kompot no ja asi až bud rok mam tam len leco uhorky cviklu kapustu steril jablka ale už to dochadza som už asi pohodlna dzem kupim skoro vsetko už kupim ked uhorky som ratala aj dzemy tak ma to vynde lacno v tecku ale je tam ale pretym ved aj pojdem o rok na malimy ceresne a robila som dzemy aj marhulove a vies ze to mas zdrave a bez chemikálie už len tu spajzu spravit mam len skrinku jednu v kuchyny ale ved sa dockam jej hadam

slnko331

zdravim, dnes sme boli na kontrole v prirode a doniesla som si bazu, takze uz mam urobeny dzem na krvinky. Robila som ten bazovo jablkovy.

RNG

pozor na vegetu, obsahuje monosodium glutamate, ktory sposobuje alergicke reakcie az 10% ludom(hnacky alebo makka lepkava stolica)

[zruseny12]

vyvar-mam slepaci,navarim si viac polievky dam do mrazaku do 7dcl skiel a potom len vyberam,ked potrebujem na omacky atd.BUJONY nepouzivam....

[zruseny12]

MARIA21
ano,na PRECISTENIE PECENE len zo SEMIEN...

MARIA2
tiez mam tak niektore roky pauzu,nazavaram si a mam klud,len sem tam nieco dorobim...toho roku nam uz vsetko doslo...

SLNKO
podobne ako si napisala ten recept ja robievam privarok,len nedavam kecup,sojovu omacku,bujon...
ja len na cibulku dam nastruhany patyzon,zalejem vodou trochu,alebo vyvarom a povarim/dochutit vegetu a sol/zahustujem mukou a na koniec ked odstavim pridam prelisovany cesnek,alebo az priamo do tanierov/lebo nie kazdy ma rad z cesnekom/a na to spekacka.../jeme to s chlebom/
ja som niekedy nemala rada,ziadne privarky,ale teraz ich robievam podla seba a celkom mi chutia...
/tento recept mam od svagrinej,len som si ho trochu UPRAVILA podla nas,ako nam chuti/

maria21

Tú tatarsku omáčku som už aj využila teraz keď manžel má dietu tak dcéra robila hranolky s tatarskou a ockovi uvarila zemiaky a ku nim mu dala tatarsku z cukiny a hovoril, že je to dobré,len bolo treba kus prichutiť. Tak ešte idem aj ja robiť.