ekozahrada

[zruseny12]

AHOJTE
prajem vam pekny den SLNKO...asi mas vela prace,ked tu nie si...uzivas si SLNIECKA,CO?AJ S MALOU?

AGAVEN...neviem,ale rada by som sa ta spytala na osobne veci,a nieviem ci to mozem tu tak verejne...
dufam,ze to nebude vadit SLNKU,lebo ona zalozila temu EKOZAHRADA...a ja to teraz chcem preorientovat na vestenie...
nejak na take veci nedam,lebo ja si robim aj svoje nazory,ale aj tak sa ta chcem spytat na par veci...

[zruseny12]

AHOJTE
prajem vam vsetkym pekny den...

AGAVEN
ja by som sa ta chcela na nieco oputat,neviem ci mi odpovies na nejake veci

agaven

AHOJTE TU JE TAK NO SLNIECKO SVIETI TAK POJDEM VON S MALOU DCERE SOM DALA SKUSIT MALINY NO UžAS ZE NIE SU SLADKE DAJ MI JAHODU NO FAJNOVKA JE SKALKA IDE SKUBEM TRAVU ASPON NEMUSIM POLIEVAT VODY MAM NA NEJ DOST S OBLAKOV ZATIAL AHOJKO

[zruseny12]

presne tak,ved take prutene veci su dost drahe,a ked si to urobis doma,tak to vijde velmi lacno a mozes darcek pre doticneho kupit drahsi...
a vyzeraju velmi pekne tie veci...

slnko331

tiez ma to napadlo, ze urobim do zasoby a mozem niekomu darovat, staci dat do kosika bonbonieru, alebo cokoladu.

[zruseny12]

aspon si odychnes,mne napadlo,ze ked budem chciet niekomu nieco dat,tak mozem taky kosik urobit...alebo vazu na susene kvety...

[zruseny12]

tak u nas tiez prsi,svieti slnko a tak sa strieda,dnes vyzera pekne,ale behom hodiny sa to moze zmenit...
mozno si nazberas postupne tie uhorky...

slnko331

ahoj mariaa,
ja som tu len upratujem kym mala spi a obcas nakuknem.
Tak vcera som nevydrzala a obrala uhorky, zas len 2 pohare, ale pomalicky to pojde.U nas je zas naprsane a pod mrakom.