ekozahrada

lucindala

Ceresnicky velmi odporucam - prave dnes som citala velmi motivacny clanok o skvelych ucinkoch ceresni na nase telo - -odkaz odstránený-
Skoda len, ze su dostupne iba kratky cas cez leto...

maria21

aj my sme v pondelok na večeru mali cukinu. Včera som sa smiala že ak z toho sucha nič neostane tak cukiny a tekvice možno budú. V piatok bude tekvica na varenia a už mám aj zelenú fazuľku dnes idem pozbierať.

slnko331

maria21,
aj sa bojim, aby ten dazd neznicil uhorky, jeden znamy hovoril, ze mu zacinaju hnit, ja mam zatial pekne, ale potrebovali by sme aspon tri dni bez dazda.
A vcera som zjedla na veceru prvu cukinu, dnes zjem dalsiu a na zajtra mi rastie patizon.

maria21

včera som aj ja spracovávala huby, syn doniesol, ale viac ako polovica boli chrobavé. Dala som sušiť aj som na raňajky urobila s vajcom aj do mrazničky som dala.

maria21

slnko pošli aj ku nám ten dážď. U nás sucho, večer musím polievať. hovorím že všetko uschne. Susede fazuľa úplne ostala žltá lebo ju nepolievala.

slnko331

ahojte,
v noci prsalo, zas je vsetko mokre, ale vcera som nazbierala az na dva pohare uhoriek, no co uz, ked neprsi aspon kvapka

agaven

maria utopencov mnam chute co ja som presadzala kvety jeden na druhy sa tisli a bola som na materinu dusku s kamoskou malu mi maminka bavkala a este sme aj huby našli dubakov kozakov maslakov užas tak dala mame na susenie u nas akosi huby moc nejdu ja ano oni dvaja nie

[zruseny12]

ja by som toho roku chcela vyskusat nalozit cervene paradajky z cibulov/nakrajanou/taky salat urobit/
a potom este do dalsieho salatu dat aj uhorky na kolieska nakrajane...
nedavno som tak podobne robila UTOPENCOV,a dala som tam aj tie paradajky a uhorky....trochu som ochutnala,bolo to velmi dobre...

[zruseny12]

SLNKO
takze vy ste vytazeny...
inak diky za blog,co si tu napisala,ja sa chystam toho roku robit dzem z bazy...
tiez mam rada z marhuli dzem...len neviem ci toho roku budu...a zavaram ich...