On-line gynekolog

odpovedam

ked mas uz 2 roky mykozy, tak sa to riesi s imunologom, nie gynekologom... opytaj si vymenny listok na alergio-imunologiu.
V tvojom pripade by si mala antikoncepciu uplne vysadit, pretoze kazda znacka antikoncepcie zvysuje riziko mykoz.

sherry

Ahojte! Mám taký problém,2 roky trpím opakovanými vaginálnymi mykózami.Chodím pravidelne ku gynekológovi,dáva mi rôzne liečivá,čapíky... Nachvíľu to zaberie ale o mesiac mám mykózu zas.Je to veľmi nepríjemné.Užívam aj antikoncepciu, lekár si myslel,že to môže byť aj z toho,tak mi ju vymenil ale nepomohlo to.Priateľa mám stáleho 3roky.Viete mi niekto odporučiť niečo osvedčené ako sa tohto problému zbaviť???

:D

chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti s kondomami, ktore su podla vas najbezpecnejsie, a ake mate skusenosti s kondomamai durex extra safe ?? vopred vdaka

livulienka5

Dobry den , lekar mi predpisal macmiror vag.cipky. nemam ziadne svrbenie, nevsimla som si ani vytok iba biely povlak na vnutornej strane pyskov. na kolko je macmiror ucinny? moze to byt vazne? su potrebne nejake specialne hygienicke postupy? ma sa liecit aj partner aj ked pouzivame prezervativ?

lioness_01

ale to ani nejde o to, že by sa roztrhal, ale aj na krabičke je predsa napísané, že len na jedno použitie a to ako neviem si predstaviť sexovať s plným kondómom, a hlavne, to tomu chlapovi by nevadilo ? :D

kvietok23

suhlasim s lioness... to ti nenapadlo ze sa vam ten kondom moze pocas toho druheho kola pretrhnut? a cela davka by skoncila v tebe....a potom by si sem vypisovala ako ostatne pubertiacky, ci mozes byt tehotna ked.....

lioness_01

SSSssssssss - že už som na tomto fóre čítala skutočne asi všetko, ale vlastne nie... do dnešného dňa nie... niečo také, akože niekto chce používať použitý kondóm plný semena ešte aj na druhé kolo, tak to som vážne ešte nečítala a niečo také, ako že si tu niečo na ten štýl raz prečítam, by ma nenapadlo, ani keby som bola zdrogovaná...

fakt hard core...