Tehotna?

Rea2425

nic mi nepovedala za zapal len to ze asi by to mohlo byt tehotenstvo a ak nie tak moje telo si vlastne ziada tehotenstvo. Priroda je nevyspitatelna. Ale co ten M a to ze mi byva zle a mam nadute brucho a stale napate

Rea2425

Ahojte. Poradite mi? Men. som mal len jeden den. Test bol negativny a sono ukazalo len zatial opuch maternice. Brucho mam vzdy plne a moje pocity su vseliake. Som tehotna alebo nie?

welka

kellys, to asi nebola prerusovana suloz co tvoja sesternica s partnerom praktizovala, ale zdanlivo prerusovana, kedze jej partner neskor vytiahol vtaka ako chcel :-)) Ale ved deticky su krasna vec, nie :-D..

kellys

moja sesternica a jej priatel maju prostrednictvom tej "velmi spolahlivej" prerusovanej suloze 2 deti :)
myslim si, ze zena/dievca, ktora nechce otehotniet, by si mala dat predpisat HA alebo pouzivat kondomy. ved naco pokusat osud.

xyyy

samozrejme,ze sa da otehotniet z prerus.suloze,ale len ak je chlap neneschopny a nevie si dat pozor...kvapky lasky spermie neobsahuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!iba ak by sa chlap spravil uz predtym

xxxxx

neviem preco sa tu hadate,ako baba iba potrebovala pomoct,ved na to to tu forum je......a asne ze sa da otehotniet z prerus suloze....ved si sprav tehotensky test a budes mudrejsia

debra

A obaja si ziju pokojne dalej, nevedomky ze sa nieco take stalo, az jedneho krasneho dna zena zisti ze je tehotna a zvali to na "kvapocky lasky". hmmm

debra

Severanka, ale uznavam ze v tom mas pravdu ze tento sposob " ochrany" patri statisticky za najmenej spolahlivy a to z toho dovodu, ze muz v tej extaze ked dosahuje vyvrcholenie-orgazmus si castokrat ani neuvedomi ze prvy "vstrek" neustrehol, tym padom velmi lahko oplodni partnerku. V tomto spociva zlyhanie prerusovaneho sexu.