neurastenia

adka00

Ahoj Zuzanka kde si bola???Na uskosti to uz nie je ono ze ?Mne uz bolo fajn len dnes mi je akosi na prd mozno preto ze som dostala menzes neviem !Tak uz mate po maturach teda este ustne ze?Aj moj Tomas mal frmol tento tyzden,skusky na autoskole a primacky na nadstavbu tak aj moj zaludok trpel.Ja neviem ja ked som v strese ,alebo mam strach ,stale mi je tak blbo v zaludku no co uz.

zuzana12345

Ahojko Adušik je mi ľúto že sa necítiš dobre,mňa dnes tiež bolí celý chrbát ale inák som ok.Minulý týždeň som bola trošku mimo,to keď Lukáš písal maturitné písomky,ale už som to predýchala

adka00

Docitka ahoj dnes ani mne nie je dobre ,strasne sa mi chveje zaludok a som ako nadrogovana.Je to na prd takato choroba ,ked ma to chyti ma nebavi ani zit.

docitka

aduska teraz som prisla z mesta chodila som ako opita zavraty atd. teraz pijem kavu a dala som si aj cigretku.aspon na chvilu sa ukludnim ale ten xanax akosi nezabera klepem sa a klepem. a co robkas ty?

adka00

Docitka ja teraz oddychujem ,lebo som piekla .Syn ma 18 a druhy 13 a v sobotu oslavujeme takze vypekam .Ja som tiez tak bola ako ty terazu ,ked som mala ist do kuchyne volaco navarit to bolo hrozne ,vies keby mi v tej chvily volakto povedal ze umry tak umriem .Nic ma nebavilo ,nezaujimalo ma co a deje detmi nic a podotykam ze som na vsetko bola sama ,lebo manzel je na kamione tak to bolo este horsie.Ale ked aj nevladzes MUSIS sa vzchopit inak to neide ,lebo padnes do toho viac a viac.A ten xanax mi predpisal tiez moj neurolog ,dala som si ho raz a bola som z toho ako po opici.Ja neviem a tie AD dlho zaberaju a prve dva tyzdne sa clovek citi este horsie.Vies kazdemu to inak zabera ja som lieky nikdy nebrala adufam ze ich uz ani nebudem potrebovat.Len teraz mam pred menzesom tak mi ja ,,UZASNE" vrazdila by som ..

docitka

aduska berem citalec o neurologa a xanax a uz 14 dni a to houby pomaha neviem ci je neurolog v tomto dobry odbornik. teraz idem zozbierat vsetky sily a umyt aspon podlahy a okupat maleho a co ty robkas?

docitka

take stavy som dostala asi tyzden potom co som sa zacala zaoberat tym mojim kolenom co mam s nim. aj predtym som ked som mala problem som sa trapila ale nikdy som po tom nemala take stavy. mam 31 a ty? som rada ze si mozem o tom s tebou pisat. vcera mi muz povedal ze vyzeram ako po chemoterapii.