Ktory studentsky ucet je najvyhodnejsi?

nika0103

Chcela som sa spýtať, či si môžem založiť študentský účet, keď som už zmaturovala a čakám na rozhodnutie s VŠ?...a ktorý by bol ten najvýhodnejší pre mňa?..Ďakujem :)

ina_ingrid

z VUB mi chodi vypis domov kazde 3 mesiace /frekvenciu zasielan som si mohla vybrat/ a nic neplatim..nestaci ti elektronicky vypis ?

Michal_PU

Na tom od VUB mi vadí, že môžeš bezplatne vybrať z bankomatu len 2x do mesiaca. Ostatné sú spoplatnené... Aj výpis z účtu raz za rok je si myslím hriešne málo...

horallka

no ved rozmyslam nad tym euro 26 v slsp (kedze ten vysokoskolak je len pre dennych) alebo este zvazujem aj startkonto vo vub... ale neviem sa rozhodnut

Michal_PU

Podľa stránky SLSP je to len pre denných študentov.
Ja osobne mám dokonca limit na karte znížený, aj tak nikdy na jeden šup nevyberiem toľko €-ráčov :)

Michal_PU

Podľa stránky SLSP je to len pre denných študentov.
Ja osobne mám dokonca limit na karte znížený, aj tak nikdy na jeden šup nevyberiem toľko €-ráčov :)

boing

A požiadajte si o embosovanú platobnú kartu...je to tá s vypuklými písmenami - môžte si cez ňu kupovať letenky, hotelové izby a pod. a je na nej vyššia hranica denného výberu...pre študentov je vo väčšine bánk zdarma...teda čo viem tak vo VUB a OTP určite, inde zrejme tiež.