Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

teraz sa ta nechcem dotknut Nexus ale citujem "prijmaj makko,tvrde udery" ale udiera ti to trosku na .........

WSJGJFGFHGF

hej Nexus mas uplnu pravdu,tiez sa vtedy nenatieram Rubotrilom ale ani nicim inym sa natierat nemusim,mam to tam vse v poriadku

nexus

..baby su cervene pekne aj ked dosiahnu orgazmus inac :))
ale to ich vtedy ani nenapadne sa natierat nejakym rubotrilom...mozno skor niecim inym...:)))))

maruska002

v mojom okoli sa nikto necervena pri sporte. Akurat jedna baba ma trosku cervene licka. Len ja som uplne cervena a flakata ako rak :(

WSJGJFGFHGF

ahoj Maruska 002,tak to neviem ale mne napriklad nevadi ked som cervena pri sporte,to sa aspon mozem vyhovorit na sport ked sa ma niekto opyta preco som cervena,pri sporte je cerveny asi kazdy,nerob si stoho hlavu.papa

maruska002

a ked sa napriklad cervenam pri sporte neda sa to nejako zmiernit?..lebo ja sa necervenam len trosku ale veeelmi :((

WSJGJFGFHGF

ahojte lidicky,tak dnes som sa po prve konecne nepotila,pouzivam tu gulicku uz trety den a vysledok je tu.som stastna a doporucujem vsetkym potiacim bud DRICLOR alebo PERSPIREX