Modeling...

Príspevok v téme: Modeling...
daniellaa

Ahojte dievcata torsku sa vam predstavim volam sa Daniela moja vyska je 178cm a vaha 54kg aa mam 15 rokov...pracujem v modelingu zacala som stym tejto zimi 2008 bola som strasne stastna a vsetko vtedy som mala 60kg ked som stym zacala povedali mi ze mam schudnut a to sa aj podarilo nejedla som ibaa malo preto sme sa s rodicmi vela hadali pretoze som necela nic zjest aa aj ked som zjedla ciitila som sa velmi zle ... chcela by som mat 50 kg pretoze je to idealna vaha modelky..ja nemam problem schudnut rychlo lenze zacala som vracat asi pred 3 mesiacmi aa najprv som to brala ako zabavu a kila sli dole...ale teraz si uvedomujem zee too bola obrovksa blbost pretoze som si ublizovala a velmi:((...dievcata v skole stale jedli bagety snickers a sladkosti a to som na strednej pre mna je moja postava prvorada a ja tak mozem iba na nich pozerat s casu na cas si dam sladke....ale doobedu nic nejem na obed sa najem a potom jem poobede minimum a od 6 hod uz jem len mrkvu alebo take zeleninu v malom mnozste chcem sa spitat co si o tom vsetkom myslite:.dakujem...

keksa

lost - vsetko co si vymenoval, ale dokopy, ja som sa nastastie skoro spamatala a to vsetko som vymenila za LASKU, prajem kazdej nech tak urobi a bude najstastnejsia :)

lost

No nie agentury su sialene, ale ti ludia co kupuju (ziadaju) take postavy modeliek..

je po tom dopyt, takze sa na tom ryzuje, modelka dostane par eur, agentura kupi zo ziskov nove BMW, a kazdy je stastny:
1. kupujuci
2. modelka
3. agentura

ale eventualne, prave ta modelka bude prva ktorej to stastie pominie najskor, ked zisti ze si nicila telo... hmm..
taku pomalu smrt by som teda nechcel.

a co ich vobec bavi na modelingu ?
cestovanie ? milion objektivov namierene prave na nu? alebo to ze ju uvidia miliony ludi po celom svete na plagatoch, casopisoch ? alebo jednoducho slava ? alebo zeby peniaze ?

keksa

suhlasim s nazorom, ze modeling je pre prirodezene extra chude dievcata, ja som sa tam tiez pohybovala kvoli agenture som schudla na 49 kg mam 174 cm a aj to frflali, ze mam prilis zensku postavu :O meskala mi menstruacia, padali mi vlasy a v tom obdobi som dotastala panicku poruchu - neviem ci z toho, ale moze byt nasledkom vycerpania organizmu hladom, uvedom si ci toto ozaj chces, skus sa stravovat zdravo bez tých snickerks :) ale urcite nehladuj a uvidis ci si dokazes udrzat postavu 54 kilovu

alena1127

modeling je pre prirodzene stihle kocky...nie pre tie ktore kvoli nemu chudnu....nicia sa len..chces startit menzes,nemat dedi?znicene zuby a vlasy?nechci!si krasna taka aka si !

LuciAaAa5353

daniella...a menštruaciu si nahodou nestratila?? lebo ja som schudla 8kg a doteraz ju nemam..a kôli tomu musim pribrat naspat

izka

viem o com hovoris aj aj som bola posadnuta mat idealnu postavu,byt co najchudsia.ale okolie to vnima uplne inak.pre nich si vychtla anorekticka.ty sa stale vidis tlsta a ver mi ze to nedopadnedobre pokial budes tou idealnou postavou posadnuta a aj tak nebudes nikdy spokojna.nezahod svoj krasny vek.

marriaa

ja by som modeling za takýchto podmienok nerobila.Sú aj modelingové agentáry ktoré nepožadujú takú váhu k tvojej výske.Samozrejme nieje dobre mať madváhu ale prečo by si mala chudnúť ked sa tak cítiš dobre.Neznič si život tým že nebudeš jesť a neskôr budeš kolabovať len aby si sa neocitla v nemocnici a nebolo už neskoro.Pred nedávnom som počula o modelke ktorá zomrela kôli modelingu.A k tvojím rodičom: ty by si ako reagovala keby ti tvoja dcéra robila to čo robíš teraz ty?Podporovala by si ju v tom?
A ja si myslím, že nie je dievča pekné, ked je pregnane chudé a chlapci tiež nie.porozmýšľaj

anka

ja som mala tolko pri rovnakej vyske skoro 4 roky,dnes si myslim,ze to bola velka blbost,po case som zacala byt hrozne unavena a na nic som nemala naladu...bola som sice so svojim vyzorom spokojna,ale nic ine okrem jedla som nedokazala riesit,podvedome som nan stale myslela,dnes som velmi stastna,skutocne stastna.