OSLAVA V STYLE 80.ROKOV

Príspevok v téme: OSLAVA V STYLE 80.ROKOV
leerka

ahojte,v sobotu mame oslavu v style 80.rokov....len chcem vediet , co poviete na oblecenie je to nieco taketo www.chadcluff.com .... ale ja mam fialove leginy, blede stucne, kratke riflove nohavice a na vrch mam cierne tricko s bielymi bodkami a celenku bodkovanu .... na obutie si davam najprv lodicky, beriem so sebou vsak aj baleriny a tenisky..... chchem len vediet, ci to moze byt a chcela som sa spytat na makeup....ake licenie vtedy bolo in...lebo som to nikde nenasla,,,diky.... a co napr doplnky?

leerka

tak ako som pisala, ja uz mam look nachystany..... ale je to strasna kombinacia farieb....ale nech..... sranda musi byt..... uz som pisala co budem mat oblecene....

oli-oli

bezni ludia napodobnuju hviezdy stale. hlavne teenageri, no nie? 80. roky boli o postmoderne...je to moj oblubeny "styl"

leerka

jajka uz neni cas to menit.... na poslednu chvilu hlavne, oslava je uz tuto sobotu a ludia s u o tom informovani uz mesiac...no co aspon sa nasmejeme.....

oli-oli

nie je zac :) aj ja by som isla na taku party!!! to musi byt sranda :))
a ta sustakova je dobry napad :D este nejaky magic na plece a ides!

jajka001_

dajte si teda taku temu ze popstars 80tych rokov...madonna george michael, depeche mode atd, metalove kapely. aj tak to bolo o tom ze bezny ludia napodobnovali hviezdy