neviem ci je to ok...

Príspevok v téme: neviem ci je to ok...
hjhjhjhjhj

ahojte...prvykrat som spala s mojim priatelom, mal kondom a nedoslo to ani do stadia zeby sa urobil...takze logicky nemam byt z coho tehotna, ale 15 dni mi meska menstruacia, nemam ziadne bolesti...ziadne priznaky nic...stalo sa niektorej z vas, ze jej po prvom milovani vynechala menstruacia??..a este slom si pre istotu spravila tehotensky test...chcela by som vase nazory, co by som mala urobit

iduska

ahoj ja si myslim ze ak sa do teba nesptavil a ani mu neuslo naozaj tak by to malo byt v poriadku lebo to sa niekedy stane ze po prvom sexe ti meska menstruacia asi 2tyzdne.. aj ja som to zazila, a viem co prezivas. tak ale aby si bola pokojnejsia kup si tehot. test to ta ujisti a nebudes potom sa trapit.. teho test si kup v lekarni stoji od 40 sk do neviem.. ale taky za 100 by ti urcite stacil.. su dost spolahlive alebo navstiv lekara :))

leerka

no neostava ti nic ine len pockat, a nie si prechladnuta alebo chora? vtedy moze meskat...inak ten test si si robila aj tak na nic,ale viem, ze istota je istota.....:-)