vplyva na kvalitu vlasov aj fen?

Certica777

Najlepší fén na vlasy je podľa mňa orava hd-421. Ja ho používam asi pol roka a vlasy poškodené nemám. Siahla som po ňom kvôli tomu, že mám husté a tvrdé vlasy a po plávaní ráno ich potrebujem dať dokopy aby to vyzeralo nejak a tento sušič je skvelý. Prikladám link, kde si o ňom nájdeš možno viac info : orava.eu

simka111

Poradi mi niekto nejaky dobry fen na vlasy???
Na cene nezalezi,ide skor o to aby NEPOKODZOVAL vlasy aby neboli po fenovani znicene... :D dakujem

mia 90

mne sa tiez praveze tocia len na koncoch od do takej polky mam rovne, aj ked nie take uplne rovneze uhladene ale brckave tiez nie su...

tyrusqa

neviem,asi mas ovela viac kucerave vlasy ako ja..preto ti asi nezaberaju,mne sa vlnia ale iba v koncoch.to by som musela poznat tvoj vlas,aby som ti vedela poradit.

mia 90

tyruska ved ja som uz aj na cas prestala zehlit, ale znova mi to akosi neda...ved ja ked si vlasy vyfukam tak mam haro takze ani to asi u mna neprichadza do uvahy, a cez kefu som to skusala raz, ale akosi mi to nejde:-Dved pouzivam aj hocijake pripravky,ale na vyhladenie to mi urcite nepomaha

akinom007

urcite ano, ja ked som si absolutne nefenovala vlasy mala som ich zdravsie a ovela , teraz si zvyknem fenovat maximalne raz tyzdenne ked sa stane cez zimu ze sa niekam ponahlam a potrebujem rchlo vysusit vlasy a vidim rozdiel v kvalite vlasov...napr v lete ked fen voebc nepouizivan videla osm zlepsenie

tyrusqa

radim ti,co najskor prestan so zehlenim,ja som si tym presla.vlasy budu cim dalej horsie a horsie..radsej si kup vyhladzujuce pripravky a vyfukaj ich do rovna cez okruhlu kefu o priemere asi 5cm.nebudu tak extra rovne,ale mne sa to tak paci.

mia 90

ved prave za uz dost dlho zehlim, nemam vlasy uplne brckave ale rovne tiez nie su...a ked ich vyfenujem tak su take suche, ked tym studenym vzduchom tak sa mi nezdaju az take, ale rovne aj tak nie su, su take nafucane...a ten ionizer by mi nerobil taky "vybuch" na hlave?

tyrusqa

ionizovany fen ma 3 stupne:studeny,mierny a horuci.ten mierny je tak akurat.horuci sa vyskytuje pri lacnych fenoch.

tyrusqa

o tej lisime som pocula,vraj nie je velmi dobra,ze ajtak to ostane rozstrapkane..na bezchybne narovnanie je najlepsia zehlicka,ale ak ju budes pouzivat stale,fest si znicis vlasy.