Co s nim je? Stale koly nemu placem

Príspevok v téme: Co s nim je? Stale koly nemu placem
nataliaa

Priatel je ku mne vacsinou dobry, citim ze mam ma rad, aj mi to povie, ale inokedy, vacsinou ked mam horsiu naladu, je ako vymeneny,,, nevie mi povedat pekne slovo, neobijme ma nic. a 100x som mu vravela, ze chcem vtedy objetie a nic viac,, a nakoniec to skonci tak, ze ja som ta zla a podrazdena, on mi narozprava skarede veci a ja mu volam aby som to udobrila. Ale on sa vtedy tvary ako uplny ignorant, akoby ho netesilo ze ho volam. Na vsetko potom najradsiej zabudne akoby nic, a nech je zase dobre.. ale ja chcem citit ze mu na mne zalezi, ze mu je smutno ked je mne.. lenze toho sa nedockam asi, uz to je takto hrozne dlho. On vie byt ku mne naozaj protivny a narozpravat mi hnusne veci, ked sa hadame.. a nevie sa ospravedlnit.. a mne je uz s nim viac zle ako dobre, stale koly nemu placem. ale neviem byt bez neho.. dnes som si uvedomila, ze mi ak ked mi niekedy lezie na nervy, neviem ist prec domov, lebo by mi chybal, lebo aj tak ho lubim.. je mi s nim krasne ked je dobry, ale preco taky nie je stale? Viem ze nemoze mat navzdy ruzove okuliare a byt zamilovany az po usi, ale preco je az takyto? Ja potrebujem citit lasku a zaujem. ja som schopna mu je dat, ale nie bez jeho zaujmu a cim menej ho ma on, tym menej ja mam chut mu dat lasku.. aj by som sa na neho vykaslala, ale potom pride a je ku mne taky zlaty ze to nejde. lubim ho najviac na svete... ale trapim sa a placem:( co to ma byt?

schelby

nataly, porozpravaj sa s nim o tom. Ten moj ked mi bolo fakt zle, tak vzdy vravel, ze revem za kraviny,ale on nechapal, ze mam nejaky problem a dost vazny, z jeho pohladu to tak nevyzeralo,lebo on ho nemal. No a este nakoniec namiesto objatia som dostala kurat tak vynadane

nataliaa

lynny dakujem ze si sa ma zastala...
Spolu sme rok a pol a predtym taky nebol. je to tak asi pol roka :( strasne sa trapim, chcela by som si byt ista ze mu na mne zalezi aj ked mi je zle, nie len ked sa mam dobre.. neviem ci to moze byt vekom? Ze je mlady, poblazneny a ze ked dospeje, zacne si uvedomovat co robi zle? ma 20

schelby

nataly, on s anikdy nezmeni, ver tomu, dufala som v to 2,5 roka, ten prvy bol genialny a dalsie 2,5 taketo iste. Bud sa to naucis tolerovat,alebo to skonci. U ma to casom bolo horsie a horsie.

lynny

lea, preco sem pises ked mas taku odpoved?? myslim, ze tymto jej nepomozes...ona si pyta pomoc, nie kritiku. a tento jej problem je osobne pre nu velky, zato ze tebe sa nezda dolezity, tak to neznamena ze ona z toho moze mat fakt stresy a byt z toho nestastna...tak sa zbytocne neozyvaj, nepomozes jej tym....

mila natalia, ako dlho ste spolu?? robil to aj predtym?? ci az casom sa zacal takto spravat??