este mi nepovedal, ze ma lubi

stanley1

nema byt prvy chlap.. len vy zeny zijete vo svete pravidiel ktore ste si same urcili a my chlapi by sme sa mali podla toho riadit lenze normalny chlap ti bude kaslat na tieto pravidla.. mozno jeho tiez trapi ze mu to nevies povedat..

cichlida

pocuj niekto poriadne citaj napisala ze nie a prvy ma byt spravne chlap kto to povie a je jasne ze dolezitejsie su vo vztahu skutky a ciny ako sa sprava,ale je to aj sebecke ak sa tie slava lasky nepovedia milovanemu cloveku do oci a ak by jej to nevadilo tak asi nenapise ze ju to trapy

stanley1

a vy ste uz uplne na hlavu baby? spamatajte sa a zakopte uz konecne tie trapne pravidla ze chlap ma prvy.. uvedomte sa.. vy zeny viete len cakat a nic nerobite co keby ste neco zacali aj vy? .. je to uz trapne stym ze chlap ma robit vsetko prvy.. len cakate a stazujete sa ze chlap nezacne tak zacnite vi a neplacte..

niekto

lubim ta su len slova
dolezitejsie je co k tebe citi a ako to berie
inak to je dobra otazka ty si mu to uz povedala ?

cichlida

ano aj ja som nazoru ze to ma chlap povedat prvy a preto sa mi to zda cudne ze to za ten 1rok este nepovedal...jednoznacne by som mu to naznacila ze ta to trapi ze to nepocujes ako by ti vyznal lasku a povedal ze ta lubi,..ved sa za tu dlhu dobu dobre poznate tak si to kludne mozes dovolit..ja by som bola v takom vztahu nestastna

cichlida

jaj tak to by som bola smutna aj ja mne to frajer povedal asi po 2 dnoch ze ma lubi ze ma miluje tak ja by som sa s nim o tom porozpravala ako to vlastne s tebou mysli lebo to slovicko je magicke a clovek sa citi stastny ak mu to milovany clovek povie je to prirodzene ak sa dvaja ludia lubia a ty sa pre to trapis no cudna laska