pozor na novychpodvodnikov cez telefon 3omega kyseliny

Príspevok v téme: pozor na novychpodvodnikov cez telefon 3omega kyseliny
vecernica

mam zlu skusenost ,telefonat akoze anketa, potom povedala dotycna ze mi posle vzorku omega kyselin ,,teda rybi tuk, ..ked som sa spytala ze ci je vzorka zadarno ,vraj ano za postovne,,ale ak ju preberiem okamzite znamena zavaznost a poslanie druhej zasielky za velke prachy,,a na dlho dobu neurcitu.odmietla som zaslanie vzorky, lebo toto nie je vzorka ale nasilne vnucovanie a predplatenie do aleluja vzorky.Nadiktovala som ako blba adresu tak ak nieco pride obratom to posielam neotvorene spat a na ich postovne...pozor teraz vyvolava vela podvodnikov-...minule to zas boli hrnce ,hahahha vraj zadarmo..

jajka001_

mne tiez volali ale normalne som odmietla ja s tym nemam problem. aj tych cechov z t-mobilu som stretla uz troch a zlati boli, ja si rada pokecam,ale nic si vnutit nenecham, je to ich praca tak co. tie zasielkove obchody to je uz vacsie svinstvo, radsej ani necitat, hned zahodit, vela hlavne starsich ludi sa na to necha nachytat,a opakovane. hlavne treba davat pozor na tych co vam zaklopu pri dverach a chcu rozmenit vyhru, chudaci dôchodcovia. alebo chodia po ulici a pytaju na operaciu od dochodcov, a oni chudaci stari vsetkemu uveria, celozivotne uspory im daju...

vevericka

hej hej to je presne ona:) ale je ich podstatne viac uz ma zastavili aj dvaja chalani a jedna taka nosata..:)
inak myslim, ze tie cisla mozu mat aj z roznych sutazi..staci, ze zahlasujeme do niecoho a automaticky ma ta firma, co to spracovava cislo a potom s tym uz iba obchoduju..v kazdom je totiz takymi malinkymi pismenkami napisane, ze odoslanim SMS davame automaticky suhlas k spracovaniu..

sajfina

vevricka uplne viem koho myslis,ja stretam stale jednu blondatu Cesku s chraplavym hlasom na obchodne v BA,ale uz aj na hlavnej stanici bola,uz asi 3x ma zastavila,vobec si asi neuvedomuje,ze uz ma zastavila a stale zacne slecno,vy mate hezke hadriky,to aj na kamosku skusala,no otras,ja by som to robit nemohla a lezie mi to na nervy

Lucinka33

Nasla som cez Google nejaky telefonny zoznam, kde su aj cisla mobilnych operatorov: telefonny.zoznam.sk Ale napriklad moje cislo tam nie je, tak si myslim, ze cisla ziskavaju nejakou ilegalnou cestou.

vevericka

ja vzdy odpovedam na prvu otazku akehokolvek typu: nie
mate cas??nie
ste vo vekovej skupine..XY?? nie
a mate po starostiach
raz som totiz suhlasila, ze teda dobre dievca si chce zarobit(brigadnici plateni od telefonatov) tak ju vypocujem, spustila svoj text a snazila a mi nanutit zadarmo holiaci strojcek(damsky, pansky), vravim ja mam epilator, priatel ma, otec ma, nechcem, nedala sa presvedcit, ze nechcem, tak som ju zlozila..
teraz mi dost lezu na nervy ludia(zvacsa Cesi), co zastavuju po meste..akeho mate opreatora??(co koho do toho??) nasla som novu fintu, ako sa ich zbavit..vsetko vsecicko mi platia rodicia(v mojom veku a vyzore mi to bastia):)

Lucinka33

To iste som sa chcela spytat, kde su zverejnene databazy mobilnych telefonnych cisel? Neviem o tom, ze by take nieco existovalo. Aj mne viackrat volali ohladom tych ziletiek ci co to bolo.

jantal

aj mne volali na mobil a pritom mam cislo utajene a nieje ani zverejnene na nete mysl.zlate starnky a pod. skor si myslim ze cisla ziskavaju aj od inych subjektov kam som cislo poskytla a podla mna je to porusenie sukromia!