otazka-muži

tomáš

sestra je asi dosť namyslená. Skromná baba o sebe nikdy nepovie, že je pekná. A povaha je dôležitá. Aj ja som mal peknú ženu, každý za ňou šalel. Bol som hrdý, že ju mám. Ale len tri mesiace. Bola namyslená a stále ma egrecírovala. Dávala mi najavo, že môže mať miesto mňa desať ďaľších. Potom som stretol terajšiu ženu. Nebola zďaleka taká pekná. Ale bola super: milá, sympaticka, skromná, veľa pracovala, ľúbi ma viac ako svoj život a aj ja ju. Krása a sex nie je všetko. Časom to omrzí. ...

stanley1

mozno si pekna krasna a sex s tebou je super ale si naivna ked veris ze ta muz nepodvedie.. 99 percent muzov aj zien podvedie.. vela stastia

lolo

ak je sex s nou super a je fatk pekna tak ja ju beriem :D ale vazne, pokial to tak naozaj je tak je to fakt hajzlik ale jedna dolezita vec - caja maka aj sama na sebe alebo ju vydrzuje? ak to druhe tak je to len "hracka" pre neho chapes

zbojnik

tak asi nie si taka pekna a sex s tebou nie je taky super ako si myslis... niekde sa stala chyba alebo mas pri sebe bon vivana, holt aj taki su niektori.