nosove dutiny sposobuju zapach z ust

Príspevok v téme: nosove dutiny sposobuju zapach z ust
nestastna01

ja to viem,aj som o tom citala,ale ked som to povedala doktorke,pozerala na mna ako na prizrak a ja by som sa najradsej pod zem prepadla...boze,akoby o tom v zivote nepocula:-( ku komu ist, kto ma nevysmeje, ako sa mi da pomoct, aka je tam vada v tych dutinach, niekedy mi zateka do hrdla, niekedy citim sama ten smrad priamo z nosa, no a bez zuvacky ani na krok. kto mi pomoze? samej mi je to velmi trapne, nechcem riskovat, ze sa zdoverim dalsiemu lekarovi a ten ma tiez vysmeje. na rtg ani na ct nic nebolo. vraj vsetko v poriadku:-((

milada03

nie ivka, nebola som este u lekara, chcela by som to vyriesit bez neho, strasne sa hanbim. nemozem tam prist a povedat mu, smrdi mi z ust, hladajte, co to je :-(((((

nosovica

Ja mam asi rovnaky problem, uz asi 3 mesiace citim, ze mi nieco tecie z nosohltanu do hrdla a zapacha to. Ked som to povedala lekarke, tak povedala, ze to mam urcite z traviaceho systemu a mam jest probiotika:P tiez taka stara skostnatena sk.tula.

RNG prosim ta a ako pouzivat to koloidne striebro? to sa nejak preplachuje nos alebo pije??

RNG

nestastna 01, citricidal(najsilnejsi aktivovany vytazok z grapefruitovych jadierok) mozes dostat na tejto adrese:
www.regeneracetabor.cz.
Koloidnu striebornu vodu dostat vo viacerych lekarnach, alebo aj v mojej byvalej predajni v Lucenci, kde som zariadenie na jej vyrobu osobne namontoval. Udajne ju este stale tam vyrabaju.Ja uz s nimi nemam ziadny kontakt.

mariaj

oprava-nosohltanove dutiny

Antivirusove pripravky,ktore pouzivam ja su GSE-vytazok z grapefruitovych semien,strieborna koloidna voda a aj sa naparujem nad supkami zo zemiakov uvarenych v supke aj pouzivam kuchynsku sol nahriatu v mikrovlnke/dat do handricky/ a prikladat na celo a po oboch stranach nosa...atd ,aj sama hladajhladaj