Co sa stane ked neidem k lekarovi so zapalom mocovej rury?

muc

janka to mas odkial? to mas mylnu informaciu...dokonca ak sa to nelieci, zapal sa moze preniest na rodidla.
aj v tehu sa mozu niektore antibiotika uzivat. a

janka

zaujimave e ze ked tehotne zeny chytia zapal tak im lekar odporuca nebrat antiobiotika, takze to az take vazne nebude, ja to uz mam 2 krat tohot roku a sranda to nie je, teraz mi jaksi antibakterialy nezaberaju tak neviem co dalej, asi idem vyskusat domacu lekaren

zany422

dva dni som čakala či pôjdem k lekárovi,v moči som mala krv a začali ma bolieť aj ladviny,teraz mám nasadené antibiotiká,odporúčam vám ktoré váhate nečakajte na nič lebo vážne ohrozujete svoje zdravie

maťa

Zápal močových ciest a orgánov okolo nie je sranda. Prírodná medicína je fajn, ale len ako doplnok. V každom prípade treba navštíviť doktora a ak povie, že antibiotiká netreba, nepredpíše ich, ale doktor najlepšie vie, čo treba a čo nie. Popri liekoch pokojne pite veľa bylinkových a iných čajov, ale v žiadnom prípade to nenechajte iba na to. Je to nebezpečné pohrávať sa so zdravím.

delphia

mira, akby pacient so zapalom mocovych ciest dali na tvoje rady, tak riskuju vazne poskodenie zdravia.

a ze tropicke ovocie sposobuje chlad??? to co je za hlupost, aky chlad? na mocove cesty? to akoze pozuta potrava v zaludku je studena??? :))
a co tak tych 37°C vo vnutri zaludka? nezohreje sa to ovocie nahodou? ci o akom chlade pises? :))

paladia

aky je rozdiel medzi zapalom mocovej rury a mocoveho mechura?

..pls, mate niekto take stavy, ako palenie pri moceni, mocite len po kvapkach a stale plny mechur, no pritom nejde o zapal..co s tym robit?

zuzana175

nikty: ja som tam tiez tento tyzden bola. nebolo mi dvakrat hej a na domace liecenie som to nechcela nechat. dal mi paradne lieky, ktore mi hned v prvy den zabrali..tak len chod

anka

Ak máš bolesti a pálenie pri močení,tak určite treba ísť k lekárovi,inak ti to zasiahne ostatné orgány. Ja som sa konkrétne dostala mojou nedbanlivosťou až do nemocnice a ver mi,príjemne mi nebolo.

mira

Ak sa dokážeš vyliečiť sám /sama/, nemusíš ísť. Zápal spôsobujú mikroorganizmy. Tie majú rady cukor. Močové cesty sú citlivé na chlad. Chlad spôsobuje ovocie, hlavne tropické. Ak sy vyvaruješ týchto hlavných zložiek a zaradíš zeleninu, obilniny, nemusíš ísť k lekárovi. Zápal ustúpi.

zuzanaä

no to by si urcite nemala riskovat, pretoze to moze mat vázne dosledky... mocenie krvou, ukrutna bolest...jedno je ze ti mozu odist oblicky, co nie je sranda.. voda sa bude v tebe drzat, hemodialyza atd. dalsia vec je, ze sa ti od toho mozu chytit vajecniky, co moze, v horsom prípade, koncit neplodnostou.. no neviem ci chces toto riskovat