Rastu prsia z piva?

horcica

mozno sa vam to bude zdat smiesne ale nasa dcera ked mala 13 ROKOV TAK sa hnevala ze nema prsia a tak jej manzel vzdz hovoril daj si horcicu ta je dobra na prsia a teraz ma 180cm 62 kilov a velke prsia

silviklh

oejrfe

je hlupost,co pises,ze SAMOZREJME,ze priberie aj do prs...ty si baba,ci chalan?
ak si chalan,tak asi neivies,ze nie vsetky zeny priberaju na vsetky partie,niektore skor do dolenj casti tela,niektore zase len do pburcha,alebo prs a len vynimocne sa najdu take,co naberaju na celu postavu!!
ja mozem zrat,kolko chcem,priberiem len do zadku

oejrfe

pivo tvoj rast prs neovplyvnuju,len zvysuju chut na jedlo preto ked budes viac jest tak priberes a samozrejme aj do prs

adusha

Kajííí ja mam ten isty problem... myslim ze to nicim neovplyvnis. :-/ to je uz raz dane ake budes mat prsia tak treba asi len cakat... aj mna to poriadne stve ale uz si tusim aj zvykam :D

silviklh

Kajíííí

a kolko mas prosim ta rokov?
mne prestali rast v 12tich,ale su to take male nulky.to mas v genoch dakedy.a ked chces vacsie,nezostava nic ine,len dat si ich zvacsit.ja mam 22 a v juni idem na plastiku.ie riesenia proste neexistuju :-)

Kajííí

Čavte aby nevieťe ako sa dá úrýchliť rást prsníkov? Viem j*b*á otázka ale akože akosi pomaly mi rastú a stále sa mi zdá že sa nezvečujú neviete čím to je ? :p