nevera a hádky

Príspevok v téme: nevera a hádky
relax

Chlapovi, ktorý bol svojej žene neverný a tvári sa, že je to všetko kvôli nej, lebo ona vraj zlyhala ako žena,myslíte, že by sa mu mala dat šanca? Ja som to urobila, aj som mu povedala, že on zlyhal ako chlap,ale tie hádky už aj kvôli maličkostiam sú vyčerpavajúce.O tom že sa ma nechce ani dotknúť, ani nevravím. On by to chcel vydržať v takomto vzťahu aspoň do konca roka, potom asi pôjde robiť vonku.Prečo si tú neveru nechce pripustiť? Rada by som si prečítala názor nejakých mužov.

lubka100

Dakujem za reakcie. Bojim sa len toho, ze pride a bude prosit, slubovat.Dufam, ze budem silna a aj ked Vianoce prezijeme s malou same, ale bez strachu kedy da zase prednost prostitutke...

:))

Mozno to prekonate ale ta nedovera tam zostane.Ked ta oklame priatel zrazu si otvori clovek oci a povie : aha aj to mi vadilo ,aj to mi vadilo.Viem je to tazke,budes o tom premyslat cele sviatky ale skus sa realne zamysliet....Ty vies najlepsie ,co spravis.Tak nevahaj a pobal mu veci :)

peto BA

nieje to asi idealny chlap a zrejme ani pre dcerku nie, aj ked si uz zvykla.. rok a pol nieje az tak dlho a ked ta uz dva krat podviedol, mozno to urobi znova.. Este aj v 28 sa da najst normalny chlap...

lubka100

Neviem ako zacat, nikdy som problemy neriesila touto cestou, ale som zufala.Priebeh mojho vztahu nebol od zaciatku idealny,priatel sa dlho rozchadzal s byvalou priatelkou, mne sluboval veci ktore dlho neplnil.Sme spolu 1,5roka,ja mam 27 on 32 rokov.Mam 10rocnu dcerku,ktoru som od mala vychovavala sama. Mam byt, pracujem, robim si doktorat,jednoducho snazim sa nieco dokazat a zabezpecit dcerku. Moj priatel "vstava" najskor na obed, potom sa presunie do svojej kaviarne,kde travi cely den. V poslednej dobe prehrava v kartach, ktorym venuje vikendy a vsetok cas.Velmi som tuzila po vztahu, svojej rodine. Okrem domacich prac, vychovy malej, pomaham mu riesit papierove veci v kaviarni..Vcera som nasla v aute obal s prezervativu.Vraj mal oralny styk s prostitutkou...Zrutil sa mi svet, vsetko comu som verila.Spravil to uz aj pred pol rokom. Vtedy som mu dala sancu, aj ked to neskutocne bolelo. Vyhodila som ho z bytu a neviem co dalej. Viem, ze uz nikdy by som mu neverila, je mi luto dcerky, jeden rozchod 4 rocneho vztahu uz zazila a znasala to zle. Pokazil mi radost z Vianoc, v praci sa neviem sustredit, boli to...Mozno vas najskor napadne, ze mu chybal sex. V tom problem byt nemoze, ja nemam so sexom problem, po ziadnej stranke. Neviem preco to urobil.Ma zmysel davat tomuto cloveku sancu??????

lejla

Relax...no možno porozmýšľaj, či vieš, chceš a či si chopná bez neho žiť, fungovať? Ako citovo, tak finančne, psychicky, fyzicky....ak máš väčšinu odpovedí áno, myslím si, že Ti tieto hádky, nepríjemný život, nestoja za nič. Staň sa sama sebou, opäť sa postav na vlastné nohy a ži. Naber toho správneho ženského sebavedomia a istoty. Ak ste to nedokázali už po prvej výzve alebo nejakými rozhovormi, debatami, dohodami, spolužitím, tak myslím, že toto už asi nezlepíte. Je to iba trápenie. Veď ak chce, tak nech si ide za ňou....Jedné dvere sa pred Tebou zavrú...ale iné sa zase otvoria....neboj...bude fajn. Len sa nepoddaj. A ak by Ti aj nasľuboval hory doly, možno budeš mať pocit, že sa zmenil, ....tak bude to znova iba chvíľkové a jedno je pravda: Podstata človeka sa NIKDY nemení. Držím palce.

katka5

My ženy sme už také,teda väčšina: odpúšťame,necháme na seba kydať,tolerujeme,obetujeme sa a čím viac to robíme,tým viac si náš partner dovoľuje.My si udupávame sebavedomie a jemu ho budujeme,lebo potom má pocit,že ano,je to chudera,čo by si bezomňa počala?Ja som tiež taká žienka domáca,čo strrrrašne veľa toleruje a nič z toho.Iba pocuchané nervy a zbabzraný život.

relax

Haló ľudkovia, už sa toľko netrápte či má alebo nemá nárok na byt. Toto mám preverené právnikom, a jemu som to už tiež ozrejmila, lebo si robil nároky. A akonáhle mu to došlo, tak ostal doma, ale škrie ho to, keď vyvoláva hádky aj kvôli maličkostiam. Ráno kvôli maslu, lebo je tvrdé, nedá sa natierať.A iné blbosti nespomínam. Nevie to prežuť, že moji rodičia i brat sú na tom lepšie s peniazmi ako on, a to chodí do práce šesť dní v týždni, len výplaty sú také východoslovenské.Jeho mama to tiež nemôže prehltnúť a asi aj preto ho tak proti mne štve. Možno si to svojou logikou ani neuvedomuje. Ale mne to vadí veľmi. Rada by som vylepila aj jej ale ako som už spomínala, viac ju už vidieť nechcem. To čo ona spôsobila jej neodpustím. Keď si predstavím, že sme sa už mohli mať dobre, keď prvýkrát prišiel so slzami v očiach prosiť aby sa mohol vrátiť a ja som mu odpustila. Ale nie maminka si nemohla odpustiť blbé poznámky na moju adresu a on odrazu začal "vidieť". Choré, ako zo zlého sna.

jana2

Prepáčte,že sa ešte vraciam k téme bezpod.spoluvlast.manželov,ale Marianka,overovala som si to.Mýliš sa.Ak tvoj brat súhlasil so všetkým,čo navrhla jeho manželka,tak to nebolo podľa zákona,ale dohodou...dal jej to,lebo ju stále miluje,ale právny nárok na to nemala,ak majetok nebol získaný počas trvania manželstva.
Relax,byt,ktorý ti darovali rodičia je iba tvoj,ak na darovacej zmluve si bola napísaná iba ty a nie aj tvoj manžel.Tak sa nedaj,držím ti palce,aby si viac netrpela a našla si si novú lásku a pokoj v duši.O d svokry to fakt nie je pekné,že podporuje rozpad synovho manželstva.