dlhe milovanie

Príspevok v téme: dlhe milovanie
xyz

mam partnera ktoremu trva milovanie velmi dlho a ja som z toho unavena.nemoze dosiahnut koniec a najradsej by sa milovaj aj dve hodiny a striedal polohy v jednom kuse.ono to je pekne ale nie dlho.uz sa nam stalo velakrat ze som bola unavena a on by este chcel ale dlho mu to trva. a takto to je v poslednom case stale.hovori ze je to pre kondomy ze mu to dlhsie trva.no neviem. poradte.

evka24

citala som o tom...to je opak rychlej ejakulacie....odchylka...precitajte si to na internete...moj frajer to ma.....ma to rad dlho..1-1:30 ale vie to urobit aj skoro:)v mori napriklad:)

elablue

Kondom s tym nema nic spolocne.Nie je az taky problem spravit sa s kondomom :-) trva to dlhsie ale nie az tolko zeby to vadilo.

apolon

No na mna kondom nezabera, ja sa aj s kondomom spravim rychlo (5 az 10 min), v tom to asi nebude. Je to individualne.

lolky

toto je obrozvsky problem
dokazem sa urobit za 5 minut ale mne to raz nestaci tiez chcem dve hodiny sa milovat :( ale strasne vela bab to po 20minutach boli.a to je mi strasne luto ;(( a som na vas preto baby nasrany!! :D

hipi

xyz:tak to sa ani necudujem.s kondomom je to otras. je to ako lýzanie zmrzliny cez sklo.nemá z toho taký pôžitok s kondomom.aj mne to trvá dlho s ním.bez kondomu sa to preživa ovela lepšie.

xyz

on by sa chcel milovat aj dve hodiny keby som mu to dovolila.je to coraz horsie.on hovori ze nic nevydrzim ale pre zenu ak je to dlhsie ako polhodinu uz je to bolestive ani ta chut uz nie je.ja vstavam o siestej on o osmej,ja pridem z prace o osmej on o desiatej.a potom sa mame este milovat.ja som unavena tak chcem rychlo a on nie.nevieme sa dohodnut.jemu sa dlhsia predohra nerata.on to ma ako telocvik.neviem nast na to vhodne slova.moze kondom az tak branit vo vyvrcholeni muza?
ja antikoncepciu nemozem brat a bez kondomu sa nechcem.

mia

co si predstavujes pod dlhym milovanim? pre mna je dlho uz 20min penetracie. Neznasam, ked ma typek vychlastane a trva mu to straaasne dlho.Mate podobne skusenosti s alkoholom?

sunnysweetie33

moze byt..kondomy ho krotia..tak skuste,ze zacnete pettingom,nadhernou predohrou,kedy uz bude skoro nakonci a potom to dokoncite stykom,kedy mu to uz vazne nebude trvat dlho..