má nekajá holka alebo žena skúsenosti s lux.spoloč.?

alpa

MUSKA
úplne sa prikláňam k tvojmu názoru.
MORALKA - detto
telepatia:)

ja len že, aj tak sa môj názor na spoločníčku nezmenil. Cením si príspevky corlely ale nepôsobi to na mňa dobrým dojmom. Myslím že to bola "práca" veľmi ďaleko od lux. spoločníčky.
To bolo asi len pasák a prostitútka. Môj názor. Nechem sa nikoho dotknúť - ak som sa dotkla hlboko sa ospravedlnujem ale píšem len svoj názor.
Zbytočne sa tu bude dalej moralizovať že kto či ženy k..ami sú alebo či muži kktmi.
Ženy ktoré robia LUXUSNú SPOLOčNíčKU ASI VEDIA KPREčO TO ROBIA , JE TO ICH VEC,NETREBA ODSUDZOVAť. JA SOM LEN CHCELA VEDIET SKúSENOSTI, tu važenej corlely som do spomienok mala možnosť nakuknúť rovnako aj vy..takže tak.
Musska
Je to o tom ako vravíš cirkev....proste všetko je jedno s durhým poprepletané. MOhla by som tu k tomu napísať veľmi veľa ale ani nemám chuť ked si potom predstavím ako niektorý dotknutý, urazený či dokonca POHORŠENÍ ľudia tu začnú prispievať že ake sme nechutne, je to pod úroveň, nezažili sme skutočný život a balbalbla čo nikoho nezaujima a ešte k tomu ako bonus dostanú porážku.To poslendé by ma asi tešilo lebo plno je takýc ľudí čo majú reči že do hét a pri tom nič nevedia o tom druhom len sa do neho obúvať a ospevovať seba, svoju osobu aký sú laskyplný, čestný, skvelý - no DOKONALOSŤ NEBESKÁ.
Sú aj horšie problémy v dnešnej sprostej dobe.

A ešte ma napadlo. To bol zabitý príspevok od ..no už neviem od koho. V skratke, ŽIADNA ŽENA SI NEVEZME MUŽA , ktorý poberá sociálne dávky a nevie sa postarať o rodinu, nie je finančne zabezpečený atď. Ak niektorá tvrdí že ano zobrala by si ho lebo sa ľúbia. Súhlasím:) z lásky sa už nedá vyžiť.

Takže prajem veľa úspechov v živote každému človeku a tiež menej zúročené zlé skutky(bumerang).
Dovi Dopo.

deniss

Vzdelana, krasna, elegantna, inteligentna baba si najde bohateho chlapa-priatela aj bez agentury v sukromnom zivote..

musska

no,..ono je pravda asi niekde uprostred. Ja som take nikdy nerobila a priznam sa, nemam na to ani nejak odvahu:) ale suhlasim,ze medzu prostitutkou a spolocnickou je rozdiel. Spolocnicky (v renomovanych agenturach) su castokrat baby s vysokoskolskym vzdelanim,resp. studuju, vzdelane, ovladaju jazyky, elegantne, s dobrym vystupovanim. To ze ci sa dotycna s ujom podnikatelom vyspi,alebo nie, je vec dohody (a snad priplatku). Ja okolo seba vidim, ze strasne vela muzov aj zien dokaze uplne v pohode oddelit sex od lasky a nevidim na tom nic hrozostrasne a nemoralne:)) v podstate zvazok manzelsky a sex len po svadbe a blaablaa vymyslela zase len cirkev zo sebeckych dovodov... Sex je potreba cloveka,..uplne normalna. Ak mam partnera ktoreho lubim, je to krajsie, lebo su v tom city ale ked som volna a potrebujem si uzit, tak preco ne:) ( aj tam existuju urcite pravdila comu sa vyhnut, to je jasne).Ale jasne ze su ludia, ktori su "moralni" a im to aj vyhovuje..neberiem... Sice ja by som spolocnicku asi nerobila, ale neodcuzujem..spinave prostititky na cestach a v bordeloch je uz ine kaffe,.. Biznismani (manazeri,atd) su vacsinou zaneprazdneni ludia,.potrebuju spolocnicku,.. spolocnicka potrebuje prachy,.. ak prebehne medzi nimi iskra, preco nie?

jezka

Aj inteligenciu vam priroda nadelila, alebo pracovitost, tak preco nespenazujete radsej to? Lebo nastrcit zadok je jednoduhsie ze? Ziadna snaha nemusi byt. No ja by som vas za ziadnu odvahu neobdivovala, to co robite vy dokaze hocijaka tuctova stetka so zakladnym vzdelanim..

mandarinka

kvakinko, tak sa trosku uvedom, co pises... stale len ze zeny su take.. ze muzi take svine nie su ... a bla bla.. stale dookola.. a potom napises taku chabu vyhovorku, ze gigolos sa tu ale nestazuju.. Cize pravda je taka, ze AJ MUZI beru peniaze za sex..a ze aj MUZI proste spenazuju to,co im priroda nadelila... To znamena, ze LUDIA su taki, a myslim, ze je dost ubohe kydat na zeny, generalizovat vsetko na tu druhu stranu len preto, ze som chlap...

mandarinko

joj kvakinko, keby nepisal aspon take blbosti!! V zivote si nepocul o gigolos, ze?? ...Takze to tvoje "Ja si myslim, ze take svine chlapi nie su." .. vyzneje primerane tvomu nicku, asi ako kvakvakva...

kukuruku

ano verim ti kvaki, chlapi samozrejme niesu svine, čistý ako lalie :D keby ti ponukla krasna sexi zena peniaze za sex..
mam kamarata co spava s jednou babou kvoli prachom, a potom sa stazuje ze ako je tucna a skareda. takze tak..