londa=henna??

Mimi323

tyrusqa, čo ja viem, tak hennou nič nepokazíš. mala by ti zjednotiť farbu vlasov. Ale keď máš vlasy strakaté, tak netvrdím, že ti to chytí na jednu farbu.
Najbližšie bude mesiac v znamenílev 2. a 3. mája (sobota, nedeľa)

tyrusqa

mimi323:to si ma potesila,no dufajme...lebo farby mi chytaju flakato,ale to sa da cakat,ked na svoju vyrastenu farbu davam o ton svetlejsiu farbu ako mam v koncoch.ale pokial tomu spravne rozumiem tak henna chyti skor tmavsie vsak?

Mimi323

tyrusqa, flakato ti to nechyti, henna sa rozleje rovnomerne do celých vlasov. A ak máš odrasty a tak, tak by ti to malo zjednotiť farbu. Na prvýkrát ti to nechytí ostru farbu, len jemne, taký odlesk, tak sa nemusíš báť. Treba ju nechať aspoň tri hodiny pôsobiť.

Lucinka33

Fakt netusim ako ti to chyti, je to individualne. A neviem ci ti to vobec chyti. Ked mas tmavsie vlasy, tak asi nic nebude najprv vidno. Flakate by to nemalo byt, henna chyta rovnomerne. Ale kedze mas farbene vlasy, tak na odrasty to asi chyti inak. Ked sa bojis, skus si dat najprv len na jeden pramienok.

tyrusqa

no tak presne taku strednehnedu si predstavujem:uz dlhsie sa snazim dosiahnut taku "medzi" hnedu,ani tmavu ani svetlu,nedari sa mi to.a na moje vlasy mi to chyti pekne?nebudem to mat flakate?vy ste asi obe davali na svoje vlasy..no pre zaciatok chcem skusit tu z dm a potom lush,dufam,ze to uz maju vyriesene.pozerala som videa na youtube a tam plno anglicaniek si prave lush davali,neverim ,ze je zla.

Lucinka33

Ta hneda je taka stredne hneda, podla mna. Ale neviem ti presne povedat, lebo ja mam tmavohnede vlasy a mne to chyta len taky hnedo-cerveny odlesk. Neviem ako to vyzera na svetlejsich vlasoch. Som spokojna s tou z DM zatial, nechcem menit farbu, len ozivit a na to to staci. No a ked das viac hnedej, myslim, ze ta cierna tam uplne zanikne, lebo je velmi slaba. Ta hneda je intenzivnejsia ako cierna si myslim.