londa=henna??

Lucinka33

Hm, som zvedava ci odpisu, mne z Lushu zatial neodpisali. Ano, zatial som mala len z DM hnedu, gastanovu a skusala som zmiesat hnedu s ciernou. Podla mna tam ta cierna nic nespravila, takmer vobec nechyta. Ale na druhej strane mi vydrzala farba dlhsie. Len neviem ci to skor nie je sposobene tym, ze uz mam vela vrstiev henny na vlasoch.

tyrusqa

ja by som potrebovala tym indigom potlacit ten cerveny,ci oranzovy odlesk..mne take odtiene nepristanu ku kozi.potom vyzeram akoby som mala nieco s pecenou :)

tyrusqa

aj ja som pisala mail UVZSR,ze ako je to teraz s tou hennou lush..uvidime,ci odpovedaju.ty si zatial pouzivala len hennu z dm,tu hnedu?skusala si zmiesat hnedu s ciernou?

Lucinka33

Tyrusqa, nahodou som sa dnes docitala ako sa da dosiahnut s hennou popolavy odtien. Pouziva sa na to rastlinka katam (slovensky boleraz, cesky, zimostraz). Ale neviem, kde to dostat kupit, nasla som len anglicku stranku: www.henna-boy.co.uk a tu spominaju ten katam: dlouhevlasy.cz Mozno ti to pomoze, aj ked netusim, kde to predavaju.

Lucinka33

Tak mozes skusit aspon tu z DM, co ti to spravi s vlasmi. A uz som napisala do Lushu, tak ti dam vediet, co mi odpisu (ak vobec odpisu).

tyrusqa

nj celkom sa to da,nie je to tak do rysava.dost pekne..no moja je o hodne odlisna.vies keby som nenasla ten clanok od VZ,nevaham ani minutu.:(

Lucinka33

Inak mne sa paci napriklad takato farba: img2.timeinc.net (ale Jessicu Simpson velmi nemusim :)) Myslim, ze toto sa da s hennou dosiahnut.