Anal - tipy, triky

AdamKrt

Nebude to skor naduvanie, plynnatost ? Sposobena stravou... Nejes napr. vela strukovin, alebo obilnin ako vlocky ?

Pri samotnom anale Ta maximalne trochu nalubrikuje a ide dnu a von. S tym co popisujes to nemoze mat ziadny suvis. Ak nema ovsem nejaky spinavy penis, zeby Ti tam zaniesol infekciu. Ale hadam pouzivate prezervativ ?

kvietok007

:)
bublinkuje mi v zadku-a nemôžem to velmi ovládať.A niekedy sa mi to stane aj v robote-a stále ma tlačí na stolicu.

:)))

oprava:malo tam byt na misionara A zozadu.Takisto si myslim,že lubrikacny gel je velmi dobry na predohru a dokaze cloveka poriadne navnadit...

:)))

Zvykneme to takisto robit na misionara zozadu alebo zboku.Podla mna prijemne spestrenie sexualneho zivota-tak raz za cas.Dufam,ze z toho nebudem mat raz zlatu zilu:))))

zufalaAla

hlavne robit to vzdy max uvolneny, pretoze raz som nebola vrazil mi to tam a myselal som si, ze od bolesti umieram.:D:D:D...inak odporucam ten pocit ked vam to tam dava

:)))

ahojte,ja tiez nechodim pravidelne na wc a neviem dobredu ,že bude anal.Ale pouzivame pritom vzdy lubrikacny gel,viac si to takto vieme uzit,ked sa to pekne klze a je to pre oboch prijemnejsie.Zatial sa mi nastastie nestalo,ze by ho mal spinaveho,:) Neviem,ako by som reagovala...

kajka.

alzbee- aj tebe dakujem, si ma trošku predbehla. ale ja sa s priateľom poznám dva roky. A máme už 23 rokov, veríme si. Len chce niečo nové vyskúšať , láka ho to a aj mňa trošku. A robíte to na misionára alebo zozadu. Kedy to menej bolí?

kajka.

bibka ďakujem.
1. Ty si myslíš, že kondóm je trošku lubrikovaný, tak to ide ľahšie? Ale dá sa aj bez kondómu a s gelom?
2. Ešte mi poraď k tej hygiene. Môže byť, že nepôjdem na wc a nič sa nestane?