Destilovana voda

starý ujo

...podobné chemické "zázraky" sú...pracia guľa, bez pracieho prášku...potom napr. energetický náramok- placebo...a pod. No a či mi uveria? Semenná tekutina je dosť alkalická, a je to o.k... kto neverí, nech vyskúša!-)

tpch

stary ujo, tak im treba, za blbost sa plati :-DDD
Dnes ma kazdy pristup k informaciam, ale chyba im dostatocny procesor na ich spravne spracovanie. Obzvlast tu v SR. Sami hlupaci dookola...

starý ujo

tpch...tamtí nemajú o problematike ani páru, zbytočne im radíte! A takých majú predajcovia rôznych "zázrakov" najradšej...bez problémov im predajú aj neskutočné somariny!

watermelon

a co ma byt map.icka? hmmm? ty sa vzdy vyjardujes s maxi presnostou??? vsak??? jj no si skratka super. daj si do googlu a budes vediet, citron je vraj jedno z the most alkaline foods

tpch

Okrem toho za kyslu chut v prevaznej miere zodpovedaju prave kysle kationy H3O+, ktore su pricinou kyslosti ako takej :-D

mapa00000000

melonik ale ty si pisala toto:
"doteraz som si myslela ze mas nieco v hlave, ale tvrdit ze citron ma kysle ph no to si ma fakt dostala, ph nie je chut, citron ma kyslu chut ale ph ma zasadite, sak si ho zmeraj"
kde tam spominas ze ide o nieco "ako sa to sprava v tele"? aj ked tiez neviem ako moze telo spravit z kyseliny zasadu, ale hadat sa neviem lebo neviem. ale nemam dojem ze o tomto bola rec..