(nielen)Chalani, páči sa vám na babách fixný strojček?

sway

tri-colour
Prepac,nechcem robit zmatky,ale ten prispevok uz nebol k teme.Zvrhla sa tu diskusia a ja som reagovala na Petrov prispevok "asi nechapes aky je dovod tejto temy, clovek tu pise aby sa ubezpecil ze v dnesnej dobe to nie je hanba. Ostatni ta podporuju a snazia sa ti povedat ze je to normalne,"
Ja naozaj problem s citanim suvisleho textu nemam.
Absolutny suhlas so sonnou.Aj ked to napisala tvrdo,co ja som nechcela.

sonnaa

Pochybujem, ze by sa niekomu pacil fixny strojcek. Akoze "vyslovene" PACIL? To urcite nie. Nazvyme to skor, ze "nevadil". Urcite nik nie je taky degeš, aby to odsudzoval, ohovaral, vysmiaval sa tomu atd. Ale vyslovene pacit sa?! To si dam zaplombovat kazdy zub amalganovou plombou spredu a je to! Jake koniny sa obcas pytate!
Necitala som prispevky, iba cosi z prvej strany...modny doplnok?! Moze si to niekto dat, hej, v pohode, urcite su taki, ale nech ti si davaju ako doplnok svoje biele zuby a nie take koniny!! To by som si mozno dala mat zlte zuby jak močovka! :-D
Takze verdikt znie "nie, nepaci, pokial je to nevyhnutnost, je to absolutne normalne vec, ako okuliare". Len si pritom riadne cistite zuby!!!!

tri-colour

sway:D tha ty si jake trdloo
tú tému som založila ne preto aby som tu ospevovala že aký je strojček symbol luxusu ale pýtala som sa na názor..takže...jediný kto sa tu má naučiť čítať si ty:P alebo skús lepšie chápať:P
nechcem sa do teba obúvať:P

sway

Mila andrea,
ak si myslis,ze si "vsimava" a "odhalila" si ma,vrelo odporucam aby si sa naucila apson citat;-)
Ostatnych poprosim,aby uz nekomentovali moje prispevky,je to moj osobny nazor,nebyt druhej "sway" nikdy by som sem nenapisala.Aj tak vacsina nepochopila moje prispevky,tak nerobte zo mna "velkeho" odporcu strojcekov.Pokracujte v ospevovani tohto vasho symbolu luxusu,ved preto je tato tema zalozena.

andrea55

ja si myslim ze ta sway musi mat ine krive zuby a snazi sa to tu obhajit, ze nie je to potreba si strojcek dat ani z estetickych dovodov. Vsak co uz je to za robotu byt strasne "vytazena" a vybavovat vela pracovnych povinnosti, ked len cele dni pocas pracovnej doby vypisuje prispevky na zdravie :D
ja keby som mala rovne zuby tak sa s nikym nehadam, keby som mala krive zuby a nedala by som si strojcek asi by som sa tiez do krvi hadala, ze je to somarina si strojcek dat vo vysokom veku:D