liga proti rakovine

kosa

realista,
Damian NIC NESKUMAL A NEROBI ZIADNE VYSKUMY.

VYSKUMY ROBILI ODBORNICI medzi inymi AJ nositel Nobelovej Ceny za vedu DR. L. PAULING.

Pre hlupaka toto meno nic neznamena.

kto sa ale aspon trosku vyzna vo vede, alebo je odbornikom, tak toto meno ma v ucte.

kosa

realista,

Damian nemusi vystupovat ani v televiziji ani na Kamcatku.

toto vsetko o alternativnej liecbe rakoviny JE ZNAME MINIMALNE 50 ROKOV.
kto vie, sa lieci a vylieci.

je ktomu potrebna ale velka davka odvahy a vedenia.

kosa

len tak mimochodom:

ak sa v dosledku chybneho rozhodnutia lekara dosiahne umrtie nevediaceho, tak NEEKSISTUJE SPOSOB ktory by dokazal alebo vyvratil zodpovednost dotycneho lekara.

UMRTNY LIST = LICENCE TO KILL.

lek

Nadviazem na posledne komentare realistu a vevericky, s ktorymi sa stotoznujem. Tu kde kto radi chorym ludom cez internet, co maju a co nemaju, ze nemaju uzivat co im predpisal lekar, ze sa nemaju dat otravit onkologmi, ze si maju pri zavaznom ochoreni dat taky a onaky olej a rozne doplnky a podobne. To su vsetko tak trochu anonymne rady. Nikto z tych ludi, co ich cez internet dava si nezavola tych chorych do ambulancie, nenapise svoje odporecnia na papier, nepodpise sa a neda tam svoju peciatku. Lekar,ked vas vysetri a neordinuje vam liecbu, sa podpise a je tam jeho peciatka, tym sa z papiera stava uradny dokument. Preto musi postupovat podla urcitych standardnych a overenych postupov a nemoze vam namiesto heparinu alebo Warfarinu pri tromboze odporucit pripravok, ktory je zaradeny do kategorie potravinovych doplnkov (napr taka propagovana Nattokinaza).Ak by ten dotycny dostal emboliu a zomrel a nedostaval by liecbu,ktora je povazovana za standard, bolo by to hodnotene ako hrube zanadbanie zdravotnej starostlivosti. Lekara na zaklade jeho spravy s peciatkou viete identifikovat, ako chcete identifikovat niekoho na internete? Toto by si mal uvedomit kazdy, kto tu chorym cez internet radi a tiez kazdy, kto tie rady aj prijima

realista

Damian, nedá mi, ale musím sa len usmiať nad tvojimi príspevkami. Prepáč, tú úprimnosť. A ešte jeden dotaz máme v rodine onkologického pacienta, takže podľa tvojich zaručene overených výskumov sa dá vyliečiť. Je vo veľmi zlom stave, trúfaš si ho vyliečiť? Prečo nevystúpiš z anonymity, zavolaj do TELEVIZIE, zvolaj všetkých novinárov a konečne povedz pravdu celému svetu, vysmej sa všetkým chorých ľuďom že sa liečia na onkológii. Veď ty poznáš ako vyliečiť ľudí. Vieš asi kde by si skončil? Keby sa mal človek riadiť podľa tvojich výskumov, ktoré tu predkladáš tak by bol poriadny hlupák, aby takto hazardoval zo svojim zdravím.

vevericka

damian damian..ty ked si od fachu, tak ja som kralovna alzbeta..mozno niekoho s rakovinou liecis vitaminmi, ale urcite nie si priamo v labaku, kde sa hladaju nove mozne postupy liecby....pozri ja som vo vyskume..zatial iba studujem..no robim v labaku, viem co ten vyskum obnasa..vsetko je nehorazne drahe..jedna transgenna myska stoji cca 4000 sk(ako ktora) a takych mysiek potrebujes nehorazne vela, chemikalie pristroje vsetko je to nehorazne drahe....co sa tyka HLADANIA ,MUTACII..AKOZE TO NIE JE DOBRE?? toto moze vypustit niekto, kto aboslutne mema sajn o co tu kraca..nehnevaj sa na mna, ale nie je lepsie zistit, ci niekto ma predispoziciu (geneticku) na rakovinu skor ako sa mu vytvori nador????to ma clovek cakat az sa mu spravi a potom co? nabehnes ty s vitaminmi??nie je lepsie vediet o tom a urobit preventivne opatrenia, aby sa to vobec nezvrtlo???..

co sa tyka tych penazi..labaky pravidelne dosatavju peniaze od nich pretoze od statu sa ich asi tazko dockaju.onkologicke deti/ KDN pravidelne za tie peniaze chodia na tabory, liecebne, kde zabuaju aspon na par dni co im je, asi si s takymi detmi nikdy nebol..lebo stat im neda, zeny po rakovine prsnika chodia na rekonvalescecne pobyty, a ked si dobre pamatam..este za mojich gymnazialnych cias uz vtedy sme mali predmet onkologia..ktory bol cely financovany z LPR, knihy a vsetko slo od nich..tak mi nevrav, ze tie peniaze si nechavaju, ked o tom nic nevies..chod na kramare a spytaj sa deti na onkologickom oddeleni pripadne na kardio ako sa mali na tabore..

damian

Pravda vychadza najavo takto:

-odkaz odstránený- o mamografii

-odkaz odstránený- chemoterapia - vysledky dlhodobych vyskumov (preco sa toto neobjevilo v tlaci a v LPR???)

-odkaz odstránený- ako sa robia konvencne vyskumy

-odkaz odstránený- ine bludy

damian

A ze Mimi nevie nic o vyskume??? A ze hladanie akychsi mutacii? A co vyskumy, ktore sa robili v 50 rokoch o tom, ako rakovina vznika??? Preco ich onkologia sikovne zmietla pod svoje koberce? Kde sa zrazu stratili? Ono sa velmi dobre vie, ako rakovina vznika a ziadne hladanie mutacie a podobne bludy nie su potrebne - vsetko je nic viac-nic menej ako zavadzanie spolocnosti, aby ta bola v domnienke, ze rakovina je neliecitelna, ze etiologia je neznama a ze len tou ich chemiou sa da predlzit zivot a mozno niekedy aj zachranit.

Napokon, neviem, ci Mimi vie alebo nevie o vyskumoch, ale zarucene ja o nich viem, hlavne viem, odkial plynu peniaze na vyskumy a ake su praktiky, kedze sm tak trochu od fachu :-) Nebudem to rozvadzat, ale su VYSKUMY a pseudoVYSKUMY, kde vysledok bol znamy uz predtym, ako sa vyskum zacal. Takze tak nejak.

damian

Vevericka, Tvoj prispevok z vevericka
08/04/2009 17:43

Onkol. vysk. projekt, Onkologická výchova v školách, PSYCHOSOCIÁLNA STAROSTLIVOSŤ, podpora paliatívnej a hospicovej starostlivosti a pod.:

vsetko krasne a lakave recicky. Avsak, skutek UTEK. Zbieraju sa miliardy a liek na raka nikde. Stale viec a mladych ludi zomiera. A hlavne zomieraju na nasledky chemoterapie a ozarovani a na zdevastovanu imunitu. (Vid mnozstvo aj samotnych onkozurnalov, ktore toto priznavaju a vid mnohych znamych onkologov, ktori po odchode do dochodku PREHOVORILI o pravde a o tom, aka spinava onkologia je.

Ulohou organizacii podobnych LPR je propagovat ortodoxiu a co najviac sa vysmievat z nekonvencnej mediciny, ktora ma omnoho ucinnejsie prostriedky na zvladnutie chorob, medzi inymy aj rakoviny. A tuto ulohu si LPR plni velmi svedomito, lebo laka stale dost ludi, ktori bezhlavo veria usmievajucim sa clenom LPR.

damian

Pravda je taka, ze napr v UK, Nemecku, Rakusku, USA a hlavne v Mexiku taketo kliniky (nie "liecebne") su a nielen liecia, ale vyliecia. Samozrejme, vela zalezi na pacientovi, jeho odhodlanosti a discipline. Ale o tom sa bavime v teme Pravda o rakovine.

Vratim sa k teme LPR. Ked nebodaj vam zistia rakovinu alebo vasim bliznym a uvidite tu beznadej onkologie MOZNO pochopite, ako sa veci maju. A oni sa veruze maju celkom inak, ako si myslite, resp. ako sa jednaradost propaguje aj prostrednictvom LPR. Oni naoko sa tvaria, ze robia nejake poslanie, dobro, ale v pozadi su len bludy a propagacia ortodoxnej znicujucej chemie a radioterapie.

Na zapadetoto ludia vedia, aspon teraz uz dost vela ludi vie o praktikach onkologie a aka je pravda. Kedy sa ludia spamataju na SK, je vec casu.