s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

chudnem

vazne? to si ma velmi potesila a smiem sa este opytat, kolko casu denne venujes orbitreku? kolko mam akoze na nom cvicit, zatial cvicim 30-40 minut niekedy 45, je to dost? alebo mala by som viac? a nenapises mi prosim ako sa stravujes, lebo ta strava mi robi najvacsie problemy a dufam ze do leta zhodim aspon 7-8 kil :)a dakujeeem

ByVeronika

chudnem- Nie, zle si ma pochopila.:) pred dvomi rokmi som zacala pouzivat orbitrek a pouzivam ho doteraz, lebo je skvely na odreagovanie. tych 15 kg som dala dolu za pomerne dost kratky cas. vydrzalo mi to, az kym neprisli zdravotne problemy no:( ale vsetko je mozne, drzim palce. ked clovek chce ide naozaj vsetko! ...upravis stravu, 5x za den jest + cvicenie. za chvilocku vidis naozaj velky pokrok.

chudnem

blahozelam k uspechu :) ale fuuha az za dva roky? dufala som ze to bude skor :) aspon do leta :) ale to su asi odvazne ciele co? no snazit sa budem :)

ByVeronika

kila idu dolu, pred dvomi rokmi som zacala cvcicit na orbitreku a dala som dolu 15 kg. mierne upravila stravu, ale ked sa priznam barskedy som pojedla doslova vsetko co mi prislo pod ruky a chudla som tak ci tak. doteraz orbitrek vyuzivam, je dobry hlavne aj na odreagovanie. :)

chudnem

no snazim sa tak 30-45 min denne, ale neviem ci to staci, co myslite kolko minut je optimalne na to aby som schudla ..
a ty co mate s orbitrekom skusenosti, da sa teda naozaj vytvarovat pekna postavicka hej? :) ziadne hrube stehna?

invisible

V mojom prípade sa viac nedalo, lebo už by nebolo z čoho :) Tak v tom čase som nejedla pečivo, iba knäckbrot, cottage cheese, všetku možnú zeleninu, kuracie alebo morčacie mäso varené alebo na troche olivového oleja, ovocie, vajíčka, biele jogurty, ovsené vločky, pila veľa čaju a vody... a tak nejako. Potom ma zrušil zápal krčného nervu a šlo to dole vodou. Ale orbitrek je inak super. Pamätám si, keď som začínala na 5tich minútach :D Teraz je to asi dva týždne čo sa snažím začať znova, pretože sa cítim strašne slabá a potrebujem už so sebou niečo robiť. Tak si dávam zatiaľ 20minút každý druhý deň a snáď o také dva týždne to už bude aj tých 40.

chudnem

invisible dakujem :) si ma potesila a ako si to myslela ze viac ako 2 kg sa ani nedalo? hm? dufam ze sa da, bo ja chcem 10 dat dole, ale fakt, len s tou stravou mam trochu problem, citam si vela clankov ale stale poriadne neviem, co kedy mozem zjest :)

invisible

Neboj sa, kilá pôjdu dole veľmi pekne. Uprav stravu a neviem ako si na tom, ale skús tých 20 minút každý deň a potom postupne zvyšuj. Samozrejme, pokiaľ budeš vládať, aj dlhšie môžeš byť. Ja som schudla, keď som v lete každý deň cvičila a aj jedla menej, keďže z toho tepla mi veľmi nechutilo. Aj keď len dve kilá, ale viac sa asi ani nedalo :) A môžeš k tomu zapojiť aj posilňovacie cviky s vlastnou váhou. Tak svaly aj spevníš.