zadok i stehná

Príspevok v téme: zadok i stehná
smejo4ja

ahojte môj priateľ mi stále vykrikuje moju ,,celulitídu" hoci nieje vôbec veľká zdá sa mi že je malá no on mi to stále dáva na oči ako stým mám bojovať? Viem že sa nedá odstrániť len zmierniť, používam Nivea body..... a to pomohlo pokožka je hladšia a ja si osobne myslím že mi ju tak nevidno ale stále počúvam to isté....pohyb mám tak mi prosím poradte niečo na to miernenie

zuzic

poukaz na nejaku jeho chybu a tiez ju stale donho huc. nech sa uvedomi.ak to nezaberie taky chlap za nic nestoji najdes si nejakeho co si ta bude vazit a vedet naozaj co je laska

plamienok

Tak to je naozaj smutne ale musis si verit,ze ta este vela krasneho v zivote caka.To je presne to co ludi najcastejsie polozi a to su ocakavania od zivota,ktore mame kazdy.Stratila si 5 rokov zivota a nedovol aby to bolo este viac.Hlavu hore.

stejne

vies,ja som mala super zivot,vsetko mi vzdy vychadzalo,vzdy bolo vsetko tip top,ja som bol atyp top,az sa nieco stalo,nevaslo mi nieco zasadne v mojom zivote a mna to polozilo.je tomu uz 5 rokov,ale odvtedy si neverim v nicom,som zakomplexovana voci sebe v uplne vsetkom,prerusila som kontakty s kamaratmi(vacsinu),radsej idem von n aprechadzku sama a potme,aby som niekoho nestretla a jek uz,tak som samy usmev a pretvarka-a toto sa taha 5 rok..

plamienok

Nie to nie a tiez som velky pesimista aj ked to tak nevyzera ale naucila som sa ako si niektore veci podat aby sa mi prekonali lahsie.A teraz uz mam tych usmevnych dni ovela viac ako tych pochmurnych.Skus to aj ty a a budes na seba pysna ako si to zvladla...

stejne

myslis,ze s optimizmom sa clovek rodi???ja zavidim kazdemu ten optimizmus,nie je to pekne odo mna,ale to je pravda...a mas pravdu vo vsetkom,dakujem

plamienok

Tak to je chyba.Mas si povedat,ze taketo nieco teba nezlomi a rano sa mas zobudit s elanom do zivota.Mas cely zivot este pred sebou a uz teraz mas taketo stavy.Zivot pojde dalej nie?A v kazdom pripade ti ten tvoj chlap v tom pozdvihnuti sebavedomia nepomaha a od takych ludi by si sa mala drzat dalej.Drzim palce...

stejne

uz som,moje sebavedomie na bode marzu,ale nie len koli nemu,jednoducho mi v zivote nieco nevyslo a odvtedy to ide dole vodou,ja sa lutujem a namiesto toho,aby som zacala na sebe makat(napr ohlado postavy,tak si poviem,ze aj tak to nema vyznam a nahadzem odc seba vsetko-uz viem,co je to zajedat depky nemam ani 25),hroza,pokaslany cely zivot,a vlastnou vinou