Do leta to zvládneme...

Príspevok v téme: Do leta to zvládneme...
weronika

Tak ahojky, ahojky. Rozhodla som sa, že založím novú tému, lebo som si všimla, že mnohé z nás chcú po Veľkej noci chudnúť. Ja som sa rozhodla pre 90 dňovku, lebo som ju už raz držala a bola som spokojná, preto ju odporúčam. Ešte by som chcela schudnúť 10 kg a bude to supeeeer. Takže kto sa chce pridať, kľudne môže, budem len veeeľmi rada. Napíšte tu svoj email a ja vám tú diétu s radosťou pošlem. Nebojte sa, my to zvládneme... :D

weronika

kočky ďakujem, tak ja to teda budem skúšať takto.... : ) a budem tu písať, že čo a ako... len škoda, že nemám digitálnu váhu, len takú tú obyčajnú, lebo by som videla úbytky pekne krásne na gramy... hm... asi si ju budem musieť kúpiť... : D

suzen_

leila tak nejako podobne sa stravujem aj ja =))

a teba si tusim aj pamatam u nas v teme schudnime raz a navzdy a potom si sa nejako vytratila =0)

lleilla

marleen-napisem ti moj jedalincek,mozno pomoze(snad ma nik neztentuje zan...:o) R-ovsene vlocky s mliekom,alebo len do vody napucat a ovocie D-ovocie,alebo zelenina Ob:klasika(co je navarene) a kedze si varim sama vacsinou(zial:),tak ryba,kuracina a koooooooooopa zeleninoveho salatu,ale inokedy ryza,alebo zemiaky ako priloha,cestoviny,ale snazim sa so zeleninou varit,nie smotanove omacky,tak tak Ol:zeleninovy salat V-jogurt,cottage,tvaroh plus zelenina,alebo inokedy to co ostalo z obedu,ale to uz priloha len zelenina(no ked nie som maskrtna-prehresky su:)-teda plati:doobedu sacharidy,poobede a k veceru skor bielkoviny a ubrat zo sacharidov a samozrejme netreba hned uplne vylucit tuky,ale krotiti sa(ja sa snazim rastlinne a oliv olej a pod-tuky nam treba,lebo napr niektore vitaminy su rozpustne len v tukoch-D,E,K,A)-no a na nocne vyjedanie???naliat sa vodou,to mna odradilo-nevbavilo ma po prve stale behat na WC(takze uz nepraktizujem) a po druhe som bola plna vody-a tiez je to len o zvyku,ked si velmi hladna kludne 2 hodky pred spanim si daj napr acidko

suzen_

weron
zacala som tak nieco pred stedom oktobra a schudla som to do aprila..teraz ta vaha aj ide dole aj cm sa drzia..asi uz nepustia =))

co som pre to urobila?
pozistovala som si informacie co a ako, zacala som skusat ake jedla mi vyhovuju a ktore nie..ktore ma zasytia..po ktorych mi trolinku vaha klesla a po ktorych naopak stupla..moje chudnutie je 0.5/1 za tyzden..to kilo sa nstava tak casto je to tak okolo tych 0.7 ale teraz to ide pomalsie kedze som uz na vahe 58.4 a telo asi protestuje..ale dotiahnem na tu 58 a konciiim..co sa tyka cm tie zmizli uuuuzasne..necvicila som hend od zaciatku pretoze som cchela najskor trolinku zhodit zacinala som na vahe 73.5 kg pri vyske 173..podarilo sa mi to a dari sa aj inym kockam...

da sa povedat z jem prakticky vsetko okem bieleho chleba..jem dokonca aj biele rohliky..ale samozrejme ze dodrziavam aj nejake tie pravidla..ako som uz povedala to cim som sa riadila ja to nebola dieta ale ja osm zmenila od zakldou stravovanie a este k tomu 3 krat do tyzdna pohyb steper, bicykel a okrem toho vla prechadzok..

s cvicenim to velmi neprehanam pretoze volakedy som velmi cvicila a ked som prestala tak som pribrala..

weronika

myslím, žeby to šlo... ste zlaté... :D
Viete, v poslednom čase sa strašne zaoberám všetkým, čo dávam do úst a vkuse len rozmýšľam nad tým, čo môžem, čo nie, čo je zdravé, čo nie je... Niekedy som bola ortorexička, a bojím sa, aby som do toho opäť nespadla... : (

marleeen

Suzen, tak ma napadlo, ze ty si myslim v inej teme pisala nieco o tom, co sa ma jest na veceru a co nie (ze zemiaky a ryza by sa nemali), prosim ta, ja v tom nie som velky odbornik lebo som sa zas nikdy o to tak moc nezaujimala, ale mohla by si tu zhrnut, okrem toho, ze mam 5x denne jest mensie porcie a donutit sa pravidelnosti + vela pit, v akom dennom casovom rozlozeni papat? aj napriklad co.. Tak napriklad ovocie asi skor iba doobeda, vsak a od obeda do vecera zeleninku s ostatnym jedlom a co jest k veceru a tak.. myslim, ze si pisala, ze si vela schudla tak, ak si ta mylim, tak prepac, ale mne by to moc pomohlo, lebo tiez nevidim riesenie v nejakej diete... dakujem

Babenky a ziadnu z vas nenapada nic na to nocne "zranie"? :( co s tym?

lleilla

no ved na tom nieje nic zle(myslim ovocie doobedu),tak si to rozdel,o siedmej,ale aj o desitej nieco zjec(teda aj ovocie)-ja napr tiez nejem pecivo,co nemyslim,ze je uplne spravne,ale tiez som si tak zvykla-obed kludne o dvanastej.jednej si daj,co mas navarene,o stvrtej zeleninovy salat,alebo jogurtcottage a vecera tiez nieco male,alebo aj malu porciu,co ostalo z obeda...hmm,neslo by to?

weronika

tak ja som napr. zvyknutá jesť na raňajky len ovocie, neviem si predstaviť, žeby som teraz mala začať jesť nejaký chlieb, či pečivo... to fakt neviem.... už som si tak strašne navykla, ovocie na raňajky jem už skoro pol roka, mám ich tak okolo 7,00... a potom mám obed, okolo 12,00, to je buď nejaká polievka, alebo cestoviny, zemiaky, zeleninka a tak... a večera okolo pol 6, niekedy mám chuť na niečo sladké, tak si dám, ale len trochu, alebo potom niečo z obeda...