Velka nadvaha- ZMENME TO!- hladam partacky

majuska_

presne to je to co mi chyba - cvicenie. nemam s kym ist cvicit. ibaze... som z presova, takze z uplne opacneho konca republiky ako si ty. je pravda, ze mam u nas na sidlisku 2 posilovne, potom mozno 20 minut cesty MHD mam bazen, ale to sa musim dokopat k nemu :o). takze musim sa len zatat a ist. ale potom je to uzas pocit, ked uz som tam :o)

barelka

no ved to, napodobne...
najhorsie ze este teraz mi spoluziacky poodchadzali domov z BA a nemam s kym chodit cvicit...

majuska_

no dufam, ze je to dobre, lebo makaronky mam raz za cas velmi rada (tak raz za tyzden). mam inak 21 rokov :o) a schudnut sa snazim uz niekolko rokov, ale chyba mi to, naco sa mnohi ludia vyhovaraju (tak ako aj ja) - pevna vola...

barelka

no ved hovorim ze neviem naisto :) ale ja sa ich radsej vyvarujem... dam si mozno raz za dva tyzdne...

ved ak bude niekto vediet lepsie ako my, nech samozrejme napise :)

inak majuska kolko mas rokov ak sa smiem spytat? ja mam 19

majuska_

barelka, neviem, ci cestoviny su zdrave ci nezdrave pri zdravom stravovani, ale zober si, ze sa odporucaju aj v 90-dnovej diete (ako uhlohydraty) a tiez aj v delenej strave. a to su tie zdravsie typy diet. samozrejme, v mliecnej a inych dristoch ich nenajdes. ale som pocula ze patria medzi tie lahsie jedla. samozrejme nie vtedy, ked si ich das so smotanovou omackou... ta robi cestoviny tazsimi

barelka

esiesa: presne, ja to iste... kuracie... mam ho rada, ale uz neviem ako si to mam urobit, aby to nebolo stale to iste...

majuska: a makarony su dobree pri zdravom stravovanii? pokial viem tak by sa cestoviny nemali casto jest... ako to si niesom 100% ista, nechcem davat zle info, ale zda sa mi...

esiesa

ja zas stale papam to kuracie masko, obmienam sice k tomu zeleninu, snazim sa salat vzdy urobit z niecoho ineho, ale uz ma aj to maso omina. teda niezeby som ho jedla uplne kazdy den, ale aj tak casto.

majuska_

barelka, to iste jedlo chapem... nie je to sranda jest vzdy dokola. ale urob trebars daco take ako ja: v kuse som jedla makarony s omackou z paradajkoveho pretlaku a uz mi to normalne prestavalo chutit. ale raz som dala do tej omacky sterilizovanu kukuricu a nielen ze sa zmenila chut, ale mi to normalne viac chutilo. takze niekedy staci len cosi ine pridat (hoc i nejake ine korenie) a jedlo je hned ine :o)

barelka

ja som uplne podlahla skuskam a stresu zo skoly... plus nebol zas cas sa moc o jedlo starat... normalne sa bojim vyliezt na vahu

no konecne uz nemam v skole vyucbove dni, tak zajtra zacinam... doma si dam nejakuu tu Zumbu podla DVD, a vecer si pojdem na hodku zabehnut (teda moj beh je len rychla chodza, kym si nezvyknem...

len neviem co mam jest zajtra, doma nic nemam heh... nemate nejake napady? uz ma nebavi jest to iste dokola :)

violetka

baby neni niektora z vas z bratislavy? nemam momentalne s kym chodit cvicit... napriklad do fitka, alebo aspon vecer behavat...