Niečo ma uštiplo..poraďte...

Príspevok v téme: Niečo ma uštiplo..poraďte...
mišuľka

čawko, niečo ma dnes v meste uštiplo do ruky, bola to hrozná bolesť, hneď mi to aj sčervenelo, dala som si Zodac-ale mám strach, čo to mohlo byť a či sa mi nemôže nič stať, mám aj zvýšený pulz a pri srdci taký pocit trpnutia, myslíte že keď ma niečo štiplo prejavila by sa alergia hneď???
aj to miesto po uštipnutí ma ešte bolí...
bojím sa že to bola včela alebo osa-ale nevidela som žihadlo

mišuľka

a po akej dobe ti začalo byť zle???? a ten pulz si mala aký???? takže tebe nepomohla ani injekcia na pohotovosti??
ja som zjedla hneď Zodac-ale neviem, či to stačí, keďže neviem, čo ma uštiplo-ale bolelo-teda štipalo ma to riadne

43

misulka pre istotu behni na pohotovost ak ti je naozaj neprijemne.mna tak ustipol sršen asi pred 5 rokmi.ja som si myslela z eje to nejaka velka osa.ale bol to srsen.najprv mi to len scervenalo a bolelo m ato.asi z ahodinu som mala zrychleny pulz a bolo mi divne.isla somna pohotovost dali mi injekciu aj lieky.do rana som opuchla komplet aj na hlave.isla som znova na pohotovost,dali mi dalsie injekcie a ine lieky aj ATB .potom mi to postupne zacalo odpuchat.akti nie je tak zle,daj si nato est e obklad octanovy ked nemas tak octovy.popripade fenistil gel.