Vyrastajuce blond korienky z tmavych vlasov

Príspevok v téme: Vyrastajuce blond korienky z tmavych vlasov
suns

ahojte kocky, bola som 20 rokov prirodna blondina a pred 3 mesiacmi som uskutocnila radikalnu zmenu - prefarbenie natmavo. Problem je, ze uz po tyzdni farbenia u kadernicky mi zacnu vyrastat blond vlasy, po 2 tyzdnoch vyzeram akoby sediveli korienky a ked sa blizi mesiac od farbenia, bezim zas minut 25 eur... Myslite, ze keby som si kupila sampon /na zafarbenie/- nie farbu, aspon 2 balenia /mam pod plecia vlasy/ - ze by mi to tie korienky aspon trosku zakrylo? Budem VDACNA, ak PORADITE:) pekny slnecny tyzden:)

Stela2777

Ahojte...Lilly2 :) Chcela by som sa Ťa opýtať. Ako sa Ti podarilo ísť z červenej na blond a koľko to trvalo? :) Povedz mi prosím, pretože riešim podobnú dilemu ;) Ďakujem!

suns

takze kupila som si ten casting, gastan, je super, aplikacia sa dala, pekne aj voni a nie je drahy:) tie blede korienky su troska bledsie ako ostatok vlasov, ale nevadi:) VELMI DAKUJEM ZA RADU

lilly2

suns, nje, ja som expert... z tmavej som sla na cervenu a z cervenej na blond... :)teda najprv do cervenej melir a potom uz postupne na blond... som zvedava, kolko to zas vydrzim bez zmeny 8-)))

suns

super vec:) ja som rozmyslala o melire do tych tmavych vlasov.. len neviem...kadernicka povedala ze jej sa to nepaci... a ty si isla z tmavej rovno na celu hlavu blond?:) mne by sa to pacilo postupne, davat pramienky

lilly2

ani nje. Patrim k tym stastnym, co by si mohli aj cisty peroxid na hlavu sypat a nic by sa nestalo... neviem, mam rada zmenu :)

lilly2

suns, ja som teraz blond, takze s tmavsim odtienom ti neporadim :)ale z toho, co som poskusala... mala som perlovu blond, ladovu duhovu, gastan, karamel a mahagon. Vsetky sa mi pacili, a bola som velmi spokojna. Najviac vsak gastanova. A z tych svetlych potom ladova duhova...tak potom daj vediet, pre aku si sa rozhodla... budem sa tesit ;) papa

suns

jej parada, ANI NEVIES AKA SOM TI VDACNA, ze si poradila:) super:) a nie je ani taka draha... len teraz aky odtien:) aky mas ty? podoba sa na odtien na krabicke?:) takze mi staci jedna krabica:) DAKUJEEEEEEEEM

lilly2

vsetky odtiene najdes napr. tu:
www.loreal-paris.co.uk
a neboj , nafarbis, ono je to straaaasne jednoduche s nim farbit a aj keby si si to len vyliala na hlavu a scesala po vlasoch, tak farba bude rovnomerna.... ved to nie je peroxidova trvacka...:)