ANTIKONCEPCIA Z KTOREJ SA CHUDNE

mima123

ja mam Chloe - beriem ju dva roky a váha sa mi vôbec nezmenila (52), ani sa mi nezdá že by ma chytila nejaká pažravosť...

hihi-hihi

ani ja som nepribrala , skôr som dve kilá schudla. a to som pribrať tých päť kíl strašne potrebovala. ani prsia nič. som nesňšťastná, lebo som chudá ako lata a ja ešte aj schudnem. bebe

triquillarka

Ja som mala 54/178 a zacala som brat trojfazovy triquillar... myslela som, ze konecne priberiem a narastu mi prsia a nic:((( teraz mam 50/179!!!!! a stravovanie som nezmenila!!!

severanka

Yadine, Yasminelle a najnovší Yaz obsahujú hormón - drospirenon, ktorý zabraňuje zadržiavaniu vody, tzn. nemala by si "pribrať" ale o chudnutí z HAK neviem...

palacinka

to je jedno aka znacka, skor ide o to aby ten druh antikoncepcie obsahoval nizsiu davku hormonov...a ako tu uz bolo spomenute, HAK je individualna zalezitost, niekto priberie, niekto nie..MOJ nazor je ze HAK je natolko rizikova, ze brat ju "len" kvoli chudnutiu nema zmysel

akinom007

to sa zbytocne pytas lebo je to UPLNE INDIVIDUALNE. Moja kamoska brala 4 rozne HAK z kazdej pribrala a pritom sa absolutne neprezierala naposledy jedava o 16-tej a stravuje sa zdravo. Ja sombrala tiez 4 rozne HAK a zo ZIADNEJ som nepribrala! dokonca s jednej som stale chudla za 7 mesiacov 5kg a to som doslova adopismena vtedy zrala do sameho vecer tak mi chutilo z tych tabletiek bol to CILEST

whee_ee

no..z HAK sa vacsinou pribera len preto, ze zene sa zvysi apetit-viac papa.. aj moj pripad.. takisto sa moze zadrzovat v tele viac vody,ale to urcite nesposobi narast hmotnosti o 10kg.. a su HAK, z ktorych je mensie riziko pribratia, ale zavisi to takci tak na tebe..podla mna nie je taka, ktora by spalovala tuk, chichi :))))))