kuzla lasky?

pacient123

možno že kuzlo na privolanie štastnej energie existuje ale naprivolanie lásky ......city iných sa nedá ovplivnit kúzlamy .......povedze , chcely by ste aby vám kuzlami zmenila city nejaký tranvestita a tim padom by ste toho tranzvestitu chceli ?

pacient123

kúzlo lásky je droga :) postup : zaobstarajte si lysohlavky alebo lsd alebo ak sa nebojite ísť do niečoho silnejšieho tak aj kokain ale nič tvrdšie už niee !!! a potom zoberte to dievča niekdy na luku a dajte jej to ak je to dievča naivné tak jej môžte povedať že či nechce vyskúšať drogu ...ak je to dievčamudre tak ju oklamte a dajte jej to do nealkoholiceho napoja a potom chodte na vec bez kondomu a spravte jej decko a na druhy den jej povedzte ,že to chcela ona sama a že bola opytá ,,potom ked zistí že je tehotná tak jej vtlačte pravdu do hlavy že nemôže ísť na potrat lebo to by s spachala hriech a porušila by 5 prikazanie desatora a tak sito nech nechá a tak vznikne láska ..... :--- hahaha haha neblbnite fakt sa zaoberate kuzlami ? proste jeden tu napisal dobry koment že keby mala dievča 250 kíl a malá holú hlavu a a použila by kuzlo na vás ..fakt by ste ju chceli ? viem že treba sa pozerať na to čo máme vo vnutry a nie na to aký je človek pekný z vonka ,ale každý toho nahovorí že na krasu sa nemamepozerať ale pri tom nikto to nedodržuje ........

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.Zaobera sa myslim aj magiou na lasku a ine veci.

bella12

Čo nechceme, aby druhí robili nám, nerobme ani my im... Láska medzi dvoma má byť o skutočných citoch a slobodnej voľbe, nie o zmanipulovaní. Rešpektujme slobodnú vôľu každého človeka. Nikomu z nás sa predsa nemôže páčiť predstava byť pripútaný k niekomu, koho vlastne ani nechceme.

sio

V tomto smere mam jasno nikto v laske nepomoze lepsie myslim v smere magie ako p.Sevalinka.Je to sice draha zalezitost ale viacerych ktorych poznam a ona im v tomto smere pomohla dosiahli svoje.

lobo

čo sa týka mágie celkom dobré članky sú na www.tajomno.sk a magia.com.
Mna osobne mágia chytila a začal som skúmat kedy a prečo vlastne vznikla.Ked niečo zistím viac podelím sa ....

sio

No logika je taka ze v starom egypte nasli betonove zaklady stare za cias faraonou a pritom na slovensku este v rokoch 1940 chodili na potrebu do drevenych zachodou a nosili kroje a krpce!!! Pri tom sa v amerike stavali mrakodrapy.Taka je jednoducha logika nechcem aby ste nieco chapali na to zial bunky nemate (cest vinimkam) ale ked aj do teba udrie blesk s radu magie tak to cele pochopis .A spominas Boha v neho veris a teda aj v satana a dalsie veci spojene s tym nieje v tom rozdiel vsetko sa vedecky dokazat neda a pritom to existuje...

fgf

sio, ty mas aku pomylenu logiku. Priklad: Ludia v praveku vedeli ze ohen a blesky su prejavom bozieho hnevu, OH aki len boli mudri! Kam sa hrabe veda.

sio

Je pekne si to mysliet ale co by si ludia v r.1700 pomysleli o telefone,telke,lietadlach a dalsích veci nehovoriac o pc do ktoreho ťukas.Oni chapali ze vsetko je zalozene na mymozmyslovom vnímaní.Ako funguju satelity v ramci vln ktore šíria sa siri aj signal a mozes pouzivat velmi vela pristrojou vdaka sireniu vln.Vies co sa ti moze stat ked vyuzivas magiu a ine veci ?Pracuju tiez s energiou a ta je vsade okolo nas.Dychas vzduch?Vysvetli ho !!! A predsa ak by ti ho niekto branil dychat si K.O.Presne ako vo svete o ktorom tvrdis ze neexistuje.Je to na zamyslenie