novinka Sampon a kondicioner *Syoss*

dasaka

no ano vlasy su aj take kvalitnejsie pevnejsie ja mam velmi jemne vlasy ale teraz uz niesu ani take rozlietane,no myslim ze castejsim umyvanim sa vysledky budu ukazovat coraz lepsie ved az pravidelnym umyvanim to zistis urcite aj ty

dasaka

caute ja som si uz umyla s tymto samponom asi 4X vlasy a neviem si ho vynachvalit je to proste jednotka vlasy mam v ovela lepsiom stave su take hebke a prijemne na dotyk,..sampon mi pripomina jemnost slahacky a navyse aj pekne vonia uz teraz sa tesim na dalsie umytie

salka

gerrrila... čože? Takže ty ak si umyješ vlasy s týmto šampónom a potom následne ich prečešeš, tak ti zvyhne vypadnúŤ väčšie množstvo vlasov ako inakode? Myslíš, že je to kôli tomu šampónu? inaokedy ti nezvykli tak vypadáť?

leerka

mia ja som dala za sampon nieco vyse styri eura a za balzam vyse tri eura.... ano su to tie v takej ciernej flaske velkej 500ml to je, a kondicioner je v bielej flaske zase....

mia 90

baby to su tie sampony co teraz aj v reklame ficia v takej ciernej obycajnej flaske? a ze su ako v profesionalnych kadernictvach len tieto ze su za rozumnu cenu? planujem si ho aj ja kupit ak to je ten, tak kondicioner a sampon dokopy stoja 5€ alebo len jeden stoji tolko?

micinka1

ahoj, ja mám tiež ten na suché a poškodené vlásky.. Včera som si s ním prvýýý kráát umyla vlasy a nemám ich už také krepovité a rozlietané.. Myslím, že je to dobrá volba :)

laurikaa

Máte niekto ten na lesk SHINE BOOST? Chcela by som ho vyskúšať ale neviem sa rozhodnuť medzi týmto a REPAIR THERAPY:)

gerrrila

aj ja si s nim umyvam vlasy a tiez moja dcera a velmi milo som prekvapena je naozaj uzasny mam ten regeneracny s oranzovym oznacenim aj sampon aj kondicioner...ale chcem sa opitat ci vam s neho po umyti a naslednom cesani mokrych vlasov nevypadlo nezvycajne viac vlasov,.ale inak je super