___Tmave flaky na tele___

Príspevok v téme: ___Tmave flaky na tele___
CMu_Q

ako sa zbavit tmavych flakov na tele, mam ich dve, velke na chrbte (tusim pigmentove, alebo ako sa to vola), ked sa opalim, zvyraznia sa mi a vyzera to hrozne... exxistuje na to nieco? (inak moze to byt aj zo samoopalovacieho mlieka, ktore som raz pouzila asi pred 5 rokmi?) :( nechcem uz ich na sebe...tak poradte....

CMu_Q

dobre, zajdem, aj tak mi treba k nej zajst pre padajuce vlasy,...takze pod jednym, ok... len uz sa chcem toho zbavit... jeden flak mam na lopatke o priemere asi 10 cm, druhy mam zase na ruke pozdlz, skor taku rozdielovu ciaru vidnooo.... :(

miska 699

no to aj ja tak mam ale uz je to lepsie ja som bola cela flakata nemala som sice vyzarne flaky ale prsoste dost to bolo vidno a najma na miestach kde som sa potila mi krem zisiel skor a ostali mi svetlejsie miesta.. no vravim skus zajst za kozou.. vsetko dobre

CMu_Q

miska - no lebo tmavsie miesta chyti slnko skor, tak preto mi tmavnu tie flaky a ostatna cast tela sa opaluje miernejsie... :((

miska 699

ahoj cmuk aj ja som mala flaky ale nie tmave ale cela som bola flakata dokonca este aj teraz vidno ze som flakata a to su od toho 2roky mne to vysvetlila kozna tak ze tam kde som mala viac toho kremu ma opalilo viac a tam kde mnenej menej a teraz to bude este trvat kym sa plet zjednoti .. neviem preco sa ti zvyraznuju prave slnkom skus zajst za koznou ona ti bude vediet poradit ked sa s tym bude dat nieco robit ...

CMu_Q

tak ale vtedy to samoopalovacie telove mlieko som zle natrela a bolo zvyraznene tak ako su tie flaky, preto dedukujem ze by to mohlo byt este z toho.... :(