Cetaphil - to najlepsie pre velmi citlivu plet

Príspevok v téme: Cetaphil - to najlepsie pre velmi citlivu plet
boo_RA32

ahojte vsetci, liecim sa uz dva tyzdne roaccutanom a moja plet vyzerala uz ako susena slivka z ktorej sa navyse odlupovali tony koze... tak som sa konecne odhodlala kupit si nejaku kvalitnu kozmetiku na citlivu plet po tom, ako mi skoro zhorela tvar pri umyvani cistiacim gelom ktory pouzivam uz dva roky. Na internete som len nahodou nasla tuto kozmetiku tak som si ju isla kupit do lekarne. V troch iba krutili hlavami a vo stvrtej mi ho mila pani lekarnicka objednala. Zacala som ho uzivat pred tyzdnom, hydratacny krem aj emulziu a musim povedat ze je to ten najlepsi pripravok pre citlivu a suchu plet a aj za najlepsiu cenu u nas, krem stoji nejakych 4,70 50ml a emulzia nejakych 8 eur.Som nadmieru spokojna, moja plet je krasne hydratovana, nestipe ma a hlavne si mozem naniest aj make up bez toho aby sa mi cely zlupal.Vrelo odporucam vsetkym s podobnymi problemami.
tu je lik so vsetkymi potrebnymi informaciami
-odkaz odstránený-

je odporucany aj dermatologmi a hlavne nestoji vela a po pripadnom sklamai mozno nebudete lutovat vsetky vyhodene peniaze:D mne velmi pomohol a dufam ze pomoze aj vam