Vytok ...ALE PRECO ?

Príspevok v téme: Vytok ...ALE PRECO ?
jaja

Mam silny vytok priesvitny mierne zapachajuci...niekedy sa citim ako mokra zospodu :( gynekologicka vravela ze je to nepravidelnou menstruaciou ...nasadila mi duphastan ktory som uzivala raz a menstruacia mi potom prisla v spravny den...s liecbou dalej ale pokracujem...ale tento vytok niekedy mam niekedy nie a niekedy je silny niekedy slabsi ale trapi ma to :( citim sa neprijemne...infekcia tam ziadna nieje ...bol urobeny vyter... TAK CIM TO JE ? JE TO NAOZAJ NEPRAVIDLENOU MENSTRUACIOU ? MYSLITE ZE SA TO ZLEPSI ? PORADTE PROSIM

jaja

Tak to je normalne ?? ked mam taky vytok ?? niekedy som mala i krvavy to uz asi v norme nieje...teraz uz len taky...a vsetko mi ostane na nohavickach :( a ma to stve lebo nieje den bez vytoku

usiko

ale, ze nepravidelnou menstruaciou....vygoogluj si "vaginalny hlien" a poprecituj si...v roznych fazach cyklu mas rozny hlien, niekedy je nijaky, niekedy husty a tahavy ako zuvacka a niekedy je ako voda a je ho vela.....podla toho, v ktorej faze cyklu sa nachadzas...ak mas kultivacie ok, tak to neries a bud pokojna, vsetko je v poriadku,,,,niektore zeny maju dokonca tak vela toho tekuteho hlienu, ze musia pouzivat intimky...a ja som zase tento tyzden po ovulacii, teda mam taky tahavy....oki, neboj sa....