Nevraciam aj ked mi je strasne zle.

Príspevok v téme: Nevraciam aj ked mi je strasne zle.
domuška

Takže...Lidy-ženy...Mám taký problémik..nemam sa s kym poradit tak mi snad poradite vy..prosim..s priatelom to robime pravidelne....najprv bez ochrany a potom s nou...vsetko oka...len teraz naposledy sme to robili..vsetko po starom..a tri dni na to mi ostalo zle..chodim na wc lenze nevraciam aj ked mi je strasne zle....bolia ma prsia...a chce sa mi spat...vraj su to priznaky tehotenstva..mozem byt tehotna?este jeden detail(asi dost podstatny)..na vecku teda nevraciam ale ked spravim potrebu(velku)tak mam potom troska krvi na toaletnom..bojim sa...co mi moze byt?stale mam pocit ako keby som potrebovala na wecko..ze by som to mala presilene?alebo tak...neviem...som v strese....chvilu mam pocit ze som tehotna aj ked to tak nevyzera..a chvilu mam pocit ze mam len predcasne zavery...prosim pomozte mi...neviem co dalej..

adenkah9

domuška a akú máš tú potrebu?Lebo ak sa ťažšie "to"tak to môže byť aj podráždený konečník.Sleduj či to máš stále,alebo len zriedka.A čo sa týka tých príznakov ja som mala to isté a výsledok bol tehotná.Tak sa maj anech to dobre dopadne.

akinom007

domuska/ uz chapem:) ale ja by som sa tak bala, ved aj skor nez sa urobi idu mu odtial tzv."kvapocky lasky" ktore on ani neciti ze idu..

jesika

Take priznaky som mala ked som bola tehotna ale až potom ked mi meškal menzes okrem tej krvi na toaletnom.Ale sprav si ten test budeš mudrejšia.Testy su už tak dobre že to dokažu ukazať aj tri dni po styku.Ja na tvojom mieste by som nedokazala čakať a hned by som siahla po teste.Tak vela štastia nech ti to dopadne tak ako chceš....

domuška

akinom007:no..najprv si ju proste neda...a robime to..a potom keď uz bude skoro hotovy tak si ju da a spravi sa..chapes?