O CO MU IDE?

Príspevok v téme: O CO MU IDE?
zjuzjika

Chcela by som vediet vas nazor, ide o to, ze moj praitel ma kamarata, ktory stale rozprava o ku.veni (ze ako sa mi priatel ku.vi)a pod. veci, v piatok sme boli hrat poker a on zase bol opity ten jeho kamarat a hovoril , ze a kto ta fajci(zese o mojom priatelovi), ked vracias na zachode, tak to ma dozralo najviac a som sa zdvihla a odisla...ale priatel z amnou ani nesiel a iba mi volal, samozrejme som ho zrusila.... a potom odisiel este niekam do mesta, kde bol do pol tretej do rana, samorejme s tym kamaratom a ostatnymi... aked som sa ho na druhy den pytala, ze preco si ma nezastal, tak povedal, ze ved naco, to ja som si moc zase pripustila, vobec to tak nebolo myslene, ze vsetci chalani tam sa zhodli, ze som si to vzala moc k srdcu...no co si to tom myslite? inak viem, ze priatel ma nepodvadza, to viem, len ma zaujima, co tymito recami ten jeho kamarat sleduje...lebo mna to anozaj nebavi pocuvat avie, ze mi ot vadi...lenze ked mu to aj poviem, taks tym neprestane...tak uz neivem, co robit....

zjuzjika

no ved prave, mna stranse vytacaju hlupi ludia a sama sa snazim, aby som ludom nerobila napriek, lebo z toho nic nemam a keby som aj mala, nie som taka svina, abu som im takymto stylom ublizovala, vzdy si poviem a naco? ved som dost stara na to, aby som take veci nerobila...ale bohuzial su medyi nami aj taki, ktorym to asi ocividne robi dobre....

peto23

hlupaci su vsade...nezavisi to od veku a uz vobec nie od skoly a titulu...proste aj ja mam niekedy ten pocit, ze sice nikto uceny z neba nespadol, ale hlupakov ako keby zhadzovali :-)

zjuzjika

ovecka myslis hodit rec s jeho kamaratom, to nebude mat vyznam, natolko ho poznam.... ak mu o tom poviem, ze ma stve co rozpraa, tak to bude naschval spominat este castejsie a v este orsich podobach...takze v tomto si nepomozem, len nehcapem ako 25rocny clovek s titulom moze byt taky hlupak....

0vecka

ja ako chlap to vidim tak ze s teba maju prdel a je dost mozne ze nesiel za tebou aby nevyzeral ze s nim mavas a ze este aj za svojho kamarata si to musi u teba udobrovat a toho typka to mozno len bavi neviem no vecsina chlapov je taka ak si s nim o tom nehovorila tak skus hodit rec :)

zjuzjika

no jasne , neviem ci necapes, ale teada urcite ma nehce zaujat, mne sa on nepaci, ja jemu tiez nie, to mame vydiskutovane uz od zaciatku....

lalalana

to je jasné..ten tvoj tzv.kámoš ide pekne po tebe a chce ta upútať aj debilnými rečami aby si hentoho nechala a prisala sa k nemu ako k bútlavej vrbe.Tam ho poriadne nabudúce kopni do gúl a povedz že si sa dozvedela ze jeho smradlavého vtáka uz nikto fajčit nechce a uvidíš aký božský klud nastane.

zjuzjika

o vies, ale ja som sa ozaj niekedy zdvihla len tak z nicoho nic , lebo s ami chceloa aby som bola zaujimava...takze preto ho to mozno teraz nebavi.....

vlocka22

No tak ked si uz aj v minulosti mala tolko dovodov na to, aby si sa zdvihla a odisla, tak potom uz neviem, na co v tom vztahu ostavas. Mozno prave preto, ze si mu zakazdym vsetko odpustila a vedel, ze aj ked si sa zdvihla a odisla, vzdy si sa aj vratila, tak si je tebou uz jednoducho isty.

zjuzjika

mna to tiez dost sralo, ze ani za mnou nesiel a iba mi volal.... ale tak do kelu mame 24, tak to sa nemoze zacat chovat normalne...mozno nesiel preot, lebo ja som to v minulosti robila dost casto, ze somsa zdvihla a odisla som a mozno ho uz preto prestalo bavit chodit stele za mnou...