Affinitone vs. Dream Matte Mousse

Príspevok v téme: Affinitone vs. Dream Matte Mousse
olivijka

na uvod-viem,ze tema o make-upoch tu je ale ja chcem porovnavat len tieto 2 (affinitone a penovy dream matte )konkretne make-upy!!!!
fakt som nerozhodna,prosim poradte ktory,medzi moje poziadavky patri aby:

-NEROBIL V ZIADNOM PRIPADE FLAKY

-DLHO VYDRZAL,AJ KED SA NEBUDEM MOCT PREPUDROVAT A ABY ZNIESOL AJ LETNE HORUCAVY

-aspon stredne krytie

- a aby bol vhodny na mastnejsiu plet s lahsim akne-teda aby mi aj neupchaval pory

tak ktory teda?affinitone alebo dream matte mouse?

fialocka

affinitone, pouzivam a som spokojna- prekryje problemy, nezmastnuje plet, po roztreti je skor ako taky puder... :)

whee_ee

madison, chyli sa k 18.. prečo?.. a make upy pouzivam dost dlho vdaka tomu ze už par rokov mam problematicku plet, ale teraz musim zaklopat ze je to fajn :))

madison

a co sa jenda o tie 2 makeupy ,, ja som tiez raz chcela ,, matte mouse.. aj affinitone.. ale podla mna .. matte mouse vytvara neprirodzeny efekt na tvari ...neviem ani jeden nemam .. ale skusala som v drogerke .. a dala som si aj na bradu .. neviem si ale predstavit ako by vyzeral na celej tvari ..pozri si nejake videa na www.youtube.com aj ked ja by som to na ich mieste podrobnejsie ukazala .. lebo vacsina z nich len si to natrie na ruku .. niektora ani neukaze :D :D a ostatne ukazu ale tak ze to vobec nevidiet.. to dokazem aj ja v drogerke .. :D .. ani jedno video som zatial nevidela , ktora by si ten dream mousse natrela na celu tvar na prirodzenom svetle a to by som este aj vela chcela.. :D .. a to ze aky , to uz musis vyskusat sama... nestoja hriesne peniaze.. skus sa spytat kamaratiek ci si taky neplanuju kupit, a ked hej , tak si ho kup a ked s nim nebudes spokojna predas im ho a vratia sa ti peniaze. .a kupis si ten druhy,, .. GOOD LUCK ..

whee_ee

nie je tam napisane kolko presne, ale je dost velmi tekuty, a fakt dost, preto som myslela ze nic nezakryje a pritom ano... :D

whee_ee

madison, mne ten make up vyhovuje, idem mrknut co je na nom napisane a napisem sem.. len proste som necakala, ze bude taky dobry pre mna ked mam zmiesanu plet a aj uhtiky atd.. a vyskusala som viac makeupov, aj max factor, loreal, astor a tak dale..

madison

whee .. ked uz hovoris , ze velke percento vody ma viac ako 50 % ? lebo Maybelline pure makeup ma ZEVRAJ tollko.. a to ze napisu , ze neupchava pory , moze byt totalne klamstvo .. tak neviem .. .skus si precitat zlozenie .. a cim menej je tam latok , tym lepsie... popripade si aj vypis .. ved ked si vyberas v drogerke , tak si zapises take nezname , a potom doma na nete vyhladas.. oboznamis sa .. alebo si rovno pozri na nete co by malo byt v zlozeni pre tvoju plet.. a tak.. !3 meraj raz rez! .. GOOD LUCK .. .

whee_ee

ja som za affinitone, ale dream matte som neskusala:)) affinitone ma taku strednu kryciu schopnost, uzasne sa prisposobi farbe pleti ale ja ho vzdy aj prepudrujem a ked mam nejaku vyraznu vyrazku, pouzijem aj korektor.. mam zmiesanu plet.. a neupchava pory, obsahuje aj vitamin E::)))