Behat a behat

amys

jasne ze je to lepsie vonku ale ja bud v posilke alebo nikde . vonku proste newem behat nedonutim sa. a vetram hehe taze az taky blby vzduch tam neni .

lea

caute,pridavam sa,mne behanie kedysi tiez moc moc pomohlo vytvarovat zadok a stehna.chcela som s tym zacat aj teraz ked sa oteplilo,lenze nastal problem,raz som bola behat a potom este 4 dni sa mi zle dychalo,v noci nemohla som spat co som sa nemohla riadne nadychnut.moze to byt tym ze ako dieta som mala astmu a teraz sa to vratilo?

amygdala

2amis: to verim, ze sa Ti lepsie beha s hudbou, aj ja chodim s MP3prehravacom. A co sa tyka toho behania: NA 100% JE TO LEPSIE BEHAT VONKU - OKYSLICENIE ORGANIZMU, vsetky tie bunkove oxidacie, pri kt. sa spaluje energia (a tuky atd) prebiehaju predsa aerobne - k comu potrebujes mooore O2 - tak preco teda behat v malej upotenej miesnosti - to nikdy nepochopim...

zabicka1611

baby,zo zaciatku som vydrzala 20 minut...postupne sa to zvysovalo :)takze nesmutte a nehadzte flintu do zita...ked nevladzete dajte si chvilku strecingu a potom pokracujte..je to lahunke..najskor si musite vsak zvyknut na dychanie..lebo ak spravne nedychate tak neubehnete nic!! :) ked som to ja zvladla tak nebudete mat problem :DD

amys

ide o aj o to kde behas. Ja chodim do posilovne na beziaci pas a beham 40 minut v pohode ale keby som mala behat vonku tak nevydrzim ani 5 minut. Je to aj o psychike , ten pas ti udriaza jednotnu rychlost ale vonku si to udavas sama. v posilke si pustim na hlas radio a ani nevnimam ze beham. Von by som nikdy nesla.

lucik

ahojte aj mne kazdy radi behaj behaj ale ja nevladzem len fakt chvilku .. dnes to pojdem asi vyskusat aspon take etapy..Ma to vobec zmysel len tak hopsat??chcvilku???Idem do banky a pojdem to potom vyskusat.. si pohopsat popri rieke.. aj psiky zoberiem len neviem ci im budem stihat.. chichi..

zabicka1611

leila...ja som pred nedavnom este len zacala s behom a mozem povedat ze sa citim skvelo!! ak aj cvicis tak vysledok uvidis skor!! okrem noh a zadku sa tvaruje aj spodna cast bruska :D