Lipoxal extreme

Príspevok v téme: Lipoxal extreme
tinkydinky

AHOJTE KUPILA SOM SI LIPOXAL EXTREME LEBO POTREBUJEM SCHUDNUT PO PORODE. DIETA NEKOJIM TAKZE V POHODE TO MOZEM BRAT. MATE S TYM NIEKTO SKUSENOSTI PLS??? POMAHA???? MAM 26 ROKOV, 150CM A 65 KIL CO JE NA TAKU MALU VYSKU DOST VELA. SCHUDNUT POTREBUJEM HLAVNE PRETO ZE SA ZLE CITIM. STALE CITIM NA SVOJOM TELE ZATAZ KILOGRAMOV NAVYSE. PRED TEHOTESTVOM SOM MALA 53 KIL CO BOLO AKURAT

lekvarik

kupila som si lipoxal prave vcera a po prvej tabletke mi prislo nevolno,co trvalo asi 5 minut,zalial ma studeny pot.vecer som vobec nebola hladna,tak uvidim,ci to naozaj zaberie.dnes pred jedlom som vzala druhu a zle mi z nej nebolo...

žužu 7985458

SAMIKI: ja som ho kúpila v lekárni ale dá sa kúpiť aj v internetovom obchode... a v lekárni ked ho aj nemaju dá sa stale objednať

žužu 7985458

Ja som si včera kúpila lipoxal extreme, zatial mi z neho nieje zle ani žiadne vedľajšie účinky nemám z neho.. na začiatku ked som ho začala brať som sa odvážila a uvidím po týždni že či to aspon nieako zaberá...

20puma04

ja som brala lipoxal extreme 3mes a schudla som 10kg bez akeho kolvek cvicenia a jest mi vobec nechutilo.Je to super mozem len odporucit.

tinkydinky

no caute tak mozem odporucit ono to fakticky funguje wow normalne som schudla 6 kil a cviceniu som sa velmi nevenovala skor len hodinove prechadzky vonku inak nic extra, jedalnicek upraveny minimalne, vecer som vynechala sladkosti a snazila som sa jest maso pomenej (2 krat do tyzdna)
tie tabletky su super co som prekvapena :)

gramblava

ahojte, ja som brala asi 2 mesiace Lipoxal extreme a teraz mám o 10 kg menej zo 70 na 60kg. No ale tak pridala som aj pohyb, pol hodinky denne rôzne cviky a prechádzky. ja myslím, že mi pomohli schudnúť, nepocitujem takú únavu. plánujem dať dole ešte 5kg, takže si ich určite idem ešte dokúpiť :))

tinkydinky

no cafte ono to fakt ze funguje wow :) za dva dni mi ubudlo 2,5 kg takze sranda :) a nebolo mi z toho zle ani nic takze zatial pozitivna reakcia :))) budem informovat ved vyskusajte :)
len problem mi robi prehltnut taku veliku tabletku ale inak okiiii :)))