Mam menzes, strasne silny..

Príspevok v téme: Mam menzes, strasne silny..
lucinkaaaa

Od pondelka mam menzes,strasne silny ,ete som taky nemala-
a idu somna zrazeninky dost velke a huste a krvave .

kamoska mi povedala ze som mohla byt tehotna a za som mohla potratit nez aby som o tom vedela ,s priatelom sa milujem bez ochrany ale dava si pozor .

poradte mi nikdy som to predtim nemala a ked nie take velke...

a dost ma brucho boli aj.

rftg

podla mna nemas byt z coho tehotna...ved nedava to do teba tak neviem co tu riesis..mne s araz stalo nieco podobne ale to my sme sa o dieta snazili vtedy tak som mala byt z coho tehotna..aj testy mi vysli pozitivne a jedne negativny a 2 tyzdne mi meskala a potom som dostala takze asi skor potrat to bol neuhniezdenie vajicka alebo ako sa to nazvyva..a to byva velmi caste..kolkym zenam sa to stalo a doteraz ani otom nevedia lebo si nerobili testy

gabuci...

Ked nemôžeš stopercentne vylučit tehotenstvo,chod k lekárovi.Neviem kolko máš rokov ale ináč to by nevadilo aký máš menzes.Môže byť silnejší,môžu byť aj zrazeniny.ked som ja bola mladá tiež som mávala zrazeniny.Pre istotu ukáž sa gynekologovi.

dopra

baby majú pravdu, že to môže byť aj potrat, ale aj nemusí. Zrazeniny nie sú príznakom potratu, tie bývajú aj v normálnom menzese, ja ich mávam často. Keď tak tomu môže nasvedčovať to silné krvácanie. Ale s tým súhlasím, že choď s tým radšej k lekárovi...

severanka

najlepšie spravíš ak zajtra zavoláš svojmu lekárovi a spýtaš s aako má špostupovať...
hlavne sa neboj, budeš v poriadku

hmmmmmmm

lucka, moze to byt kludne i potrat. Ja som potratila a nemala som take sprievodne znaky ako opisuje lenuliatko. Mala som pocit, ze mam menzes ale bolo to Silnejsie krvacanie a silnejsie bolesti. chod k lekarovi ak to citis ako nieco nezvycajne