Nezaujem lekarov

Príspevok v téme: Nezaujem lekarov
mairim123

zacala mi opuchat horna pera, ako sa prelina dasno s perou a dost to tlači na nos a na zub. kedysi som to uz mala a casom sa to abnormalne zvacsilo no preslo to. teraz zas, je to akoby hnis tam bol zvacsuje sa to. lekarka ma poslala k zubarovi nech to pozre, ten ma objednal az o tyzden, alergologicka az na maj...dovtedy mozem chodit ako taka kacica a ani pohnut hornou perou sa neda. cely den som medzi nimi pendlovala a vymienala odporucania. neviete co to moze byt?

delphia

kalcium sa dava v pripade alergie. ak tam mas hnisavy vacok, kalciova injekcia nepomoze. nechapem, preco ta zubarka nevysetrila a nerozhodla o dalsom postupe.

mairim123

videla, proste nema volne...vidim to dnes zas na pohotovost nech mi pichne kalciovu injekciu ako vtedy prvý krat. keby je to cez prazky tak dobre, nikam nejdem ale coskoro idem maturovat, bereme toho vela v skole a nechcem vymeskat nic. no tlaci to jak slak.

delphia

neviem co to moze byt, ale zrejme to bude zubna zalezitost. ak tam mas hnis, tak tam je aj zapal. videla ta zubarka, ze preco si prisla za nou? alebo si sa objednavala telefonicky? lebo ked je tam hnis,tak na to treba antibiotika uz teraz, nie o tyzden.